Blog lifestylowy

shoppingnews.pl – nasz przewodnik

shoppingnews.pl – nasz przewodnik
Mamy nowy rok. W sklepach, galeriach i centrach handlowych ruszyły wyprzedaże, aż ciężko jest się połapać w tym całym zgiełku. Z każdej witryny, czy wystawy krzyczą do nas napisy: ” Przecena 30%, Promocja 50%, Wyprzedaż 90% „, wszystko prawie za darmo. Żeby w tym wszystkim się rozeznać potrzebujemy Przewodnika, Kogoś lub Czegoś, kto jest w stanie to wszystko ogarnąć i obiektywnie pokazać, co warto kupić i gdzie, a wtedy przestaniemy się czuć jak te ” koty na Saharze „:) Dlatego też chciałam Wam polecić stronę shoppingnews.pl, dzięki której będziecie na bieżąco z najnowszymi promocjami oraz konkursami oferowanymi przez znane marki, a także ciekawymi wydarzeniami odbywającymi się w galeriach handlowych.
Na stronie shoppingnews.pl będziecie mogli także zapoznać się z najnowszymi kolekcjami, trendami obowiązującymi w modzie, a także podpatrzeć  lub dodawać własne stylizacje.
shoppingnews.pl


W chwili obecnej trwa konkurs na zimową stylizację pt.: ” Zima mi nie straszna „. Aby wziąć w nim udział, wystarczy że wyślecie własną stylizację, która wpasuje się w wymieniony temat. 
Śpieszcie się, bo konkurs trwa do 28 lutego, a główną nagrodą jest karta upominkowa do sklepu C&A o wartości 300 zł.

 
 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


8 thoughts on “shoppingnews.pl – nasz przewodnik”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial