Blog lifestylowy

” Doskonały makijaż. Poradnik dla początkujących i zaawansowanych ” Margit Rudiger

” Doskonały makijaż. Poradnik dla początkujących i zaawansowanych ” Margit Rudiger

Każda z nas wie, że makijaż to nie tylko trend w modzie ale prawdziwa sztuka, której celem jest odkrycie zalet twarzy i wydobycie jej indywidualnych cech.
Wiele cennych rad i wskazówek jak malować się by podkreślić jej naturalne piękno i zatuszować pewne mankamenty możecie znaleźć w książce „Doskonały makijaż. Poradnik dla początkujących i zaawansowanych.”

 
Mimo iż książka jest nie najnowsza (1994r.), to zawarte w niej porady (w przeciwieństwie do trendów w modzie) pozostają niezmienne. Jestem pewna, że jeszcze nieraz z niej skorzystam.

Przedstawiony poradnik podzielony jest na sześć rozdziałów. Pierwszy „Od podkładu do pomadki” zawiera informacje na temat podstawowego wyposażenia niezbędnego do wykonania doskonałego makijażu.

W drugim poznacie podstawowe zasady wykonania i techniki nakładania makijażu: naturalnego, wieczorowego, służbowego i błyskawicznego.
W dalszej części książki znajdziecie informacje jak prawidłowo pielęgnować skórę i jakich środków kosmetycznych używać dla każdego rodzaju cery.
 

W rozdziale czwartym znajdziecie porady ułatwiające rozwiązywanie problemów takich jak: piegi, jasna cera, małe oczy, okulary.

W rozdziale piątym poznacie wskazówki z dziedziny poradnictwa kolorystycznego, zgodnie z zasadami pór roku.
Na końcu znajdziecie techniki wykonania makijażu na różne okazje: na plażę, na słońce i mróz, na weekend, wodoodporny, na trening.
 

 

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


14 thoughts on “” Doskonały makijaż. Poradnik dla początkujących i zaawansowanych ” Margit Rudiger”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial