Blog lifestylowy

Hotelowe atrakcje

Hotelowe atrakcje
Każdy człowiek, a zwłaszcza taki, który prowadzi stresujący i intensywny tryb życia, potrzebuje weekendu, aby odpocząć, odprężyć się i poczuć chociażby odrobinę relaksu. W dzisiejszych czasach jest wiele firm, hoteli i ośrodków, które wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom, oferując szeroki wachlarz ofert w tym zakresie. Mam tu na myśli głównie różnego rodzaju zabiegi spa i masaże, które mają wprowadzić nas w stan głębokiego relaksu. 
W naszej rodzinie, mąż jest typem pracoholika i często wyjeżdża w sprawach biznesowych, dlatego weekend, a zwłaszcza niedziela jest wyczekiwanym momentem ( zwłaszcza przez naszą czteroletnią córkę ), kiedy cała rodzina może być razem. Staramy się, aby te wspólnie spędzone chwile były jak najbardziej urozmaicone. Czasami wybieramy bardziej aktywne atrakcje ( zimą wyjazd na narty, łyżwy ), a innym razem korzystamy z ofert proponowanych przez hotele. Tam zawsze, bo niezależnie od pogody możemy korzystać z basenu, sauny i SPA, a także zjeść przyzwoity obiad lub kolację w komfortowych, przytulnych wnętrzach z profesjonalną obsługą w tle. Dzięki temu cała nasza rodzina może odpocząć, zregenerować siły, a co najważniejsze nacieszyć się swoim towarzystwem.
Naszej córce, takie spędzanie wolnego czasu z rodzicami jak najbardziej odpowiada. Choć we wspólnych wyjazdach bierze udział dopiero od kilku lat i tak już dobrze wie, że każdy hotel ( przynajmniej te, w których byliśmy ) oprócz basenu i specjalnego brodzika dla dzieci, posiada kącik do zabawy przeznaczony specjalnie dla najmłodszych, a w restauracji zawsze może liczyć na specjalnie dobrane dziecięce menu. Jednak są tacy w naszej rodzinie, którym hotel nie zawsze kojarzy się z relaksem i wypoczynkiem. Dla naszego tatusia jak już  mówiłam hotele to chleb powszedni i miejsce pracy. Spośród wielu ofert hotelowych w naszym kraju mój mąż wybiera z reguły sieć Best Western.

Jak mówi, tam znajduje  idealne miejsce do pracy i odpoczynku za rozsądną cenę, np. w Krakowie zatrzymuje się  w Best Western Premier Kraków Hotel. Hotel ten ma idealne położenie w centrum Krakowa i wszystko to co jest potrzebne do pracy, ofertę możecie znaleźć na stronie http://www.bestwesternkrakow.pl/hotel/
 
Jak widzicie każdemu z nas miejsce jakim jest hotel kojarzy się w inny sposób i każdy z nas ma swoje ulubione miejsca w hotelach. Dla nas z córką to atrakcje i trochę światowego życia, a dla męża „szara „rzeczywistość i miejsce ciężkiej pracy.
A poniżej w ramach krótkiego przypomnienia, trochę hotelowych atrakcji i trochę wspomnień:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


13 thoughts on “Hotelowe atrakcje”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial