Blog lifestylowy

Wygodnie i stylowo

Wygodnie i stylowo

Niekiedy o poranku, mimo że mamy świadomość iż czeka nas intensywny dzień, chcemy chociaż przez chwilę żyć na zwolnionych obrotach. Mając trochę wolnego czasu, siadamy w wygodnym fotelu, w dobrej kawiarni czy cukierni i zamawiamy aromatyczną kawę, która ma nas pobudzić do aktywnego działania na cały dzień.
Oczywiście zawsze wybieramy przytulne pełne uroku wnętrza, bo tam kawa smakuje lepiej 🙂 Myślę, że każdy z Was ma także takie swoje miejsca.
W dzisiejszych czasach, gdzie konkurencja wśród restauratorów  i właścicieli kawiarni jest bardzo duża, to już nie tylko ceny, dobra opinia, czy nawet jakość serwowanych potraw świadczą o wyborze przez nas lokalu, ale właśnie odpowiednio zaprojektowane wnętrze, które tworzy klimat i buduje atmosferę.
Siedząc w kawiarni, pomiędzy łykiem kawy i małym “co nie co”, rozglądając się  po otaczającym nas wnętrzu, zwróciłam uwagę na odpowiednio dobrane detale, które niewątpliwie podkreślały jego oryginalność i wyrafinowanie. W większości aranżacji pojawiły się znowu meble tapicerowane, które dobrze harmonizują z otoczeniem i podkreślają  jego charakter.
Myślę, że podobnie jest w domu. Chcąc stworzyć wygodną i stylową przestrzeń, zawsze dokładamy wszelkich starań w jego aranżację, tak aby cała rodzina czuła się w nim dobrze. Chcemy, aby było ładnie, estetycznie ale przede wszystkim wygodnie.
Kiedyś wspominałam Wam, że w tym roku czeka nas rozbudowa lub budowa domu, więc temat aranżacji wnętrz jest mi szczególnie bliski. Od jakiegoś czasu przeglądam magazyny i strony na temat dekorowania i aranżacji wnętrz. Szukam również stylowych mebli, które umożliwią nam stworzenie przytulnej domowej przestrzeni.  Większość zakupów planuję oczywiście robić przez internet, bez kolejek i ścisku.  
Przeglądając strony sklepów internetowych, niedawno znalazłam ciekawą ofertę producenta mebli tapicerowanych, a w szczególności atrakcyjną propozycję nowoczesnych i tradycyjnych krzeseł, które znajdziecie na stronie http://kdcmeble.com/pl/krzesla/ Myślę, że jest to trafny wybór, ponieważ  meble wykonane są z dbałością o każdy szczegół, mają atrakcyjny wygląd i konkurencyjną cenę. Oczywiście dużym plusem jest możliwość zakupu przez internet, dzięki czemu dobór mebli nie będzie przypadkowy i pozwoli stworzyć spójne, harmonijne wnętrza. 
Mam nadzieję, że już w niedalekiej przyszłości uda mi się zbudować eleganckie, oryginalne i zarazem pełne ciepła wnętrza, które będą wprawiały wszystkich domowników w dobry nastrój przy porannej małej czarnej 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


18 thoughts on “Wygodnie i stylowo”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial