Blog lifestylowy

Nocleg służbowy dla każdego

Nocleg służbowy dla każdego
Niektórym z nas zdarzają się czasami kilkudniowe wyjazdy służbowe w celach biznesowych, konferencje lub szkolenia. W naszym domu temat ten nie jest obcy zwłaszcza mojemu mężowi. Dlatego w dzisiejszym wpisie znajdziecie sposoby jak znaleźć niedrogi i zarazem wygodny nocleg.
Jak się okazuje kwestia nocowania podczas podróży jest o wiele bardziej skomplikowana niż samo przemieszczanie się.
Mimo, że hotelarstwo stanowi jedną z lepiej rozwijających się dziedzin turystyki, ceny noclegów są dość wysokie. Baza noclegowa jest bardzo różnorodna: od luksusowych apartamentów z full serwisem w pięciogwiazdkowych hotelach do pokoi w  spartańskich warunkach w niektórych hostelach. Oczywiście chcąc normalnie funkcjonować i jeszcze popracować, ostatnia opcja nie jest zazwyczaj brana pod uwagę.
Prawdą jest, że im więcej gwiazdek na szyldzie, tym mniejsze prawdopodobieństwo rozczarowania noclegiem, ale rachunek w komfortowych warunkach może na długo zniechęcić do wyjazdów, szczególnie jeżeli jest na koszt naszego pracodawcy. Ze znalezieniem tego rodzaju lokum nie ma zazwyczaj problemu. Najczęściej kilkugwiazdkowe hotele są zlokalizowane w centrum, poza tym reklamują się w samym mieście i mediach.
Dobry hotel w internecie
Znając wcześniej termin wyjazdu służbowego, najlepiej znaleźć hotel przez internet. Odpowiedniego miejsca najłatwiej szukać na stronach typu booking.com. Jak wiadomo jest tam dużo zdjęć, rzetelne opisy i opinie ludzi, którzy mieli już okazję odwiedzić interesujące nas miejsce. Rezerwacji najlepiej dokonać na stronie danego hotelu. Można również zapytać o zniżki lub okresowe promocje.

  

Kwatery dla firm
Podczas zwłaszcza częstych wyjazdów służbowych, sztuką jest nie rezerwacja pokoju w najelegantszym hotelu w mieście, za który zapłaci się horrendalną kwotę, a znalezienie przystępnego cenowo, ale schludnego miejsca, gwarantującego podstawowe wygody. Na szczęście na rynku zaczyna pojawiać się coraz więcej kwater przeznaczonych specjalnie dla firm i ich pracowników.
Niedawno, planując spotkania na Dolnym Śląsku, trafiliśmy na firmę oferującą komfortowy i niedrogi 
nocleg we Wrocławiu Znaleźliśmy bogatą ofertę kwater dla firm, a w niej apartamenty, pokoje, mieszkania, hostele i hotele robotnicze.  Jednym słowem niedrogie noclegi dla przedstawicieli różnych profesji, podróżujących w ramach diety przyznanej przez pracodawcę. Przewagą takiego noclegu oprócz ceny jest również fakt, że są one utrzymane w atmosferze domowej, co sprzyja szczególnie dłuższym pobytom. 

 źródło: http://www.kwaterydlafirm.pl/
Kupony promocyjne i karty rabatowe
Poruszając temat niedrogich noclegów, myślę że warto wspomnieć również o serwisach z zakupami grupowymi (groupon.pl), które oferują dostęp do różnego rodzaju usług po niższych cenach. 
Warto sprawdzać także oferty kart zniżkowych upoważniających do rabatów przy noclegach.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


11 thoughts on “Nocleg służbowy dla każdego”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial