Blog lifestylowy

Sposoby na zdrową i piękną skórę

Sposoby na zdrową i piękną skórę

Każda z nas marzy, aby zawsze wyglądać młodo i atrakcyjnie. W końcu twarz to nasza wizytówka. Aby więc wyglądała zdrowo i pięknie codziennie sięgamy po odpowiednie kosmetyki, aby zapewnić jej oczyszczenie, nawilżenie, wzmocnienie i ochronę. Na rynku jest mnóstwo różnych kosmetyków służących temu celowi, a firmy prześcigają się w oferowaniu nowości.
Ja do pielęgnacji skóry lubię testować różne kosmetyki dostępne w drogeriach. Przekonałam się, że nie zawsze im wyższa cena tym lepsza jakość. Bardziej liczy się konsekwencja i systematyczne stosowanie.
W miarę upływu czasu, niejednokrotnie chcąc, aby nasza twarz nabrała energii korzystamy z dobrodziejstw oferowanych przez gabinety kosmetyczne lub Salony Piękna i Urody SPA. Tam, dzięki wyszkolonemu personelowi, który dba o zdrowie i wygląd gości, a także dzięki profesjonalnym urządzeniom, możemy dobierać indywidualne programy, bazując na najnowszych osiągnięciach medycyny estetycznej.
Niedawno znalazłam nawet ofertę dla tych „bardziej zabieganych” ale nie tylko, a mianowicie urządzenia kosmetyczne stosowane przez gabinety i salony urody ale do użytku domowego. Taką propozycję znalazłam na stronie http://importmania.pl/pol_m_Urzadzenia-kosmetyczne_Do-domu_Redukcja-zmarszczek-165.html
W ofercie dostępne są mini kombajny kosmetyczne, scrubbery oraz urządzenia typu darsonval. Sklep cieszy się dobrą opinią, posiada dobre recenzje, a także przystępne ceny.
źródło: własne

                                                                        źródło: http://importmania.pl/

W tym momencie pomyślałam, że gdybym miała taki kombajn to oprócz spotkań z koleżankami przy małej czarnej mogłybyśmy się spotykać na mały peeling diamentowy czy kawitacyjny 🙂 Ale i tak nic nie zastąpi weekendowych wyjazdów, na których warto korzystać z kompleksu basenów, saun i łaźni.  
źródło: własne
źródło: własne
źródło: własne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


5 thoughts on “Sposoby na zdrową i piękną skórę”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial