Blog lifestylowy

Pięciolatka na łyżwach

Pięciolatka na łyżwach

http://www.swiatwkolorzeblond.com/
Nasza pięcioletnia córka jest “wulkanem energii”, codziennie doskonali nowe umiejętności i ciągle nas czymś nowym zaskakuje. Aby rozładować jej niespożytą energię w okresie zimowym, zabieramy ją w wolne dni na lodowisko. 
Jak wiadomo jazda na łyżwach oprócz zapewnienia doskonałej zabawy, dobrze wpływa na zmysł równowagi oraz na prawidłową koordynację całego ciała. Ponadto wprawia w ruch wszystkie mięśnie oraz pozwala zahartować organizm. Córka bardzo polubiła taki rodzaj zabawy, dlatego postanowiliśmy zainwestować w odpowiednie łyżwy  ( jeśli odwiedzacie lodowisko rzadko, lepiej wypożyczyć na miejscu ).

Oczywiście, jak to u dziewczynek w jej wieku,  koniecznie musiał być to model z dodatkiem różu ( co widać na zdjęciach ).
Wybierając sprzęt zwróciliśmy oczywiście uwagę na ich jakość – tzn. musiały być to łyżwy, które m.in. mają sztywną skorupę, zapewniającą ochronę i stabilizację stopy, a także możliwość regulacji. Ponadto kupiony przez nas model ma “rosnąć” razem z dzieckiem, a więc nasza córka będzie je mogła powiększać z sezonu na sezon.

 
 

Ten rodzaj rekreacji ma również inną zaletę, ponieważ nie możemy naszej pociechy puszczać samodzielnie na lodowisko ,również i my musimy założyć łyżwy i trochę się poślizgać. Nie jest to żaden wyczyn ale przypominają się nam młodzieńcze czasy …

     PS.
     Jak zacznę znów  kręcić piruety, to zamieszczę również moje zdjęcia. Pa. 

http://www.swiatwkolorzeblond.com/

http://www.swiatwkolorzeblond.com/

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


7 thoughts on “Pięciolatka na łyżwach”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial