Blog lifestylowy

Regeneracja włosów w domowym SPA

Regeneracja włosów w domowym SPA
Jak wiadomo zimowa aura niekorzystnie wpływa na kondycję naszych włosów. Zresztą nie tylko na włosy, bo i skóra pozostawia wiele do życzenia. Obecna zima tym bardziej nie sprzyja naszej urodzie, ciągłe zmiany pogody i temperatury powodują, że sami nie wiemy jaki kosmetyk zastosować. Najlepszym rozwiązaniem byłaby wizyta w gabinecie kosmetycznym,  a najlepiej w SPA, połączone z czynnym wypoczynkiem przez parę dni.
W tym roku wiele hoteli oferuje liczne atrakcje i korzystne rabaty. My myślimy o wyjeździe w góry i tak na przykład trafiliśmy na ofertę w  Karpaczu,  w Hotelu Greno w okresie od 01.03 do 29.04.2016 będzie obowiązywał rabat 10% na wszystkie zabiegi SPA na hasło hotel karpacz  Tak więc, możemy połączyć aktywny wypoczynek z dbałością o naszą urodę, tym bardziej, że mamy tam do dyspozycji basem, jacuzzi, sauny i kompleks SPA. Natomiast nasze pociechy spokojnie możemy ulokować w pokoju zabaw z innymi rozrabiakami, co zapewni nam chociaż chwile spokoju.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
A tymczasem, w oczekiwaniu na wymarzony wyjazd na razie stawiam na domową regenerację. Jak widzicie na zdjęciach, w ostatnim czasie zaopatrzyłam się w maskę odbudowującą Yves Rocher. A poniżej krótka recenzja.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/

Pojemność: 150 ml
 
   
Składniki:
 
  • Masło Karite – wspomaga proces odbudowywania włosów,
  • Olejek jojoba – wspomaga odżywianie włosów.
 
 
Moja opinia:
 
Po zastosowaniu maski włosy są delikatne i dobrze odżywione. Widać, że po kilku zastosowaniach efekt ten utrzymuje się na dłużej. Również cena kosmetyku w porównaniu do rezultatów jest atrakcyjna. Nie zaprzestaję kuracji i czekam na jeszcze lepsze efekty 🙂

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


10 thoughts on “Regeneracja włosów w domowym SPA”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial