Blog lifestylowy

Płyn do mycia twarzy Cleanstep Gentle Cleanser

Płyn do mycia twarzy Cleanstep Gentle Cleanser
W dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam opinię na temat oczyszczającego płynu do mycia twarzy Cleanstep Gentle Cleanser od GlySkinCare.

Działanie:
 
Płyn do mycia twarzy Cleanstep Gentle Cleanser nie zawiera mydła i alkaliów. Skutecznie usuwa makijaż pozostawiając uczucie komfortu nawilżonej skóry. Zawarty w preparacie kwas glikolowy pomaga przywrócić jej naturalny odczyn pH. Preparat może być stosowany przez osoby mające cerę skłonną do podrażnień. 
 
Rodzaj cery: 

Wszystkie rodzaje cery
 
Pojemność: 200 ml

Moja opinia:
Na temat prezentowanego płynu do mycia twarzy czytałam wiele pozytywnych opinii na blogach, a także o jego licznych korzyściach na stronie  http://diagnosis.pl/ W związku z tym, postanowiłam również go przetestować.
 
Jak widzicie na zdjęciach opakowanie wzbogacone jest w pompkę dozującą, co ułatwia nakładanie. Po rozprowadzeniu na twarzy, czujemy lekką, kremową konsystencję, która dobrze oczyszcza i nawilża skórę.
Ponieważ mam cerę wrażliwą, dla mnie plusem jest neutralny zapach. Poza tym preparat ma neutralne pH 5,5, nie podrażnia i jest bardzo delikatny dla skóry.   Płyn jest wydajny, a jego cena waha się w przedziale: 29,99 – 49,99 zł. Myślę, że warto go mieć na półce, dlatego polecam do codziennej pielęgnacji.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
error


13 thoughts on “Płyn do mycia twarzy Cleanstep Gentle Cleanser”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial