Blog lifestylowy

Mądra przed szkodą – Super Sunblock SPF 30

Mądra przed szkodą – Super Sunblock SPF 30
Letni czas to nie lada wyzwanie dla naszej skóry. Jak wiadomo pod wpływem nadmiaru światła słonecznego nasza skóra starzeje się, wiotczeje oraz pojawiają się na niej niechciane zmarszczki. Naszym najlepszym sprzymierzeńcem jest wówczas regularne stosowanie filtrów przeciwsłonecznych, dlatego w dzisiejszym wpisie zachęcam Was do przeczytania opinii na temat kremu ochronnego do twarzy Super Sunblock SPF 30.

Opis produktu: 
 
Super Sunblock SPF 30 – krem ochronny do twarzy to kombinacja składników aktywnych, zapewniających ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Może być stosowany codziennie przez cały rok.
 
Rodzaj cery:
 
Wszystkie rodzaje cery. Nie stosować u dzieci poniżej 1 roku życia.
 
 
Korzyści:
  • zapewnia ochronę UVA i UVB,
  • bardzo dobrze się wchłania nie pozostawiając na skórze białego filmu,
  • sprawdza się jako krem ochronny pod makijaż, utrzymując go na twarzy przez cały dzień,
  • zapewnia ochronę przeciwsłoneczną przez cały rok,
  • stosowany jako krem na dzień chroni przed miejskim słońcem i zanieczyszczeniami.
  •  

Pojemność: 50 ml

Moja opinia:
Moja skóra nie przepada za zbyt częstym przebywaniem na słońcu, dlatego tym bardziej muszę pamiętać o stosowaniu kosmetyków z filtrami przeciwsłonecznymi. Super Sunblock SPF30 znalazłam na stronie http://diagnosis.pl/ i stosując go od kilku tygodni jestem zadowolona z jego działania. 
Kosmetyk dobrze się wchłania, dlatego  może nam służyć jako krem ochronny pod makijaż. Ponadto nie podrażnia, dlatego dobrze sprawdził się również u mojej pięcioletniej córki.
Zgodnie z zapewnieniem producenta Super Sunblock SPF 30 chroni naszą skórę zarówno przed promieniowaniem UVA i UVB. M.in. dlatego możemy go stosować przez cały rok.
Jestem pewna, że Super Sunblock SPF30 zagości w mojej kosmetyczce nie tylko na słonecznej plaży, ale także zimą podczas szusowania na narciarskim stoku.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


13 thoughts on “Mądra przed szkodą – Super Sunblock SPF 30”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial