Blog lifestylowy

Białe zęby – najlepsza wizytówka każdej kobiety

Białe zęby – najlepsza wizytówka każdej kobiety

Tak jak w tytule wspomniałam, jaśniejący uśmiech i zadbane, białe zęby to najlepsza wizytówka każdej kobiety. To niewątpliwie istotny warunek pięknego wyglądu, a także doskonałe uzupełnienie makijażu, za pomocą którego możemy podkreślić naszą kobiecą urodę.

Piękny uśmiech to oprócz komfortu i estetyki, jeden z czynników, który wpływa na naszą pewność siebie. A jak wiadomo, nawet chodzenie do najlepszych salonów piękności, posiadanie najdroższych ubrań, czy najpiękniej wypolerowanych paznokci, nie jest nic warte jeśli brakuje nam do kompletu pewności siebie.

Niedawno w jednej z książek przeczytałam, że w Hollywood i telewizji opracowano skuteczną metodę osiągania sukcesów. Jest ona bardzo prosta i sprowadza się do zaledwie trzech zasad. Dzięki nim aktorzy zdobywają osobisty wdzięk, a przez to stają się sławni i bogaci. Oto one:

  • Dbaj o magnetyczne ciepło wewnętrzne!
  • Promieniuj magnetycznym ciepłem zewnętrznym!
  • Uśmiechaj się!

Jak widzicie, promienny uśmiech, a co za tym idzie zdrowe, białe zęby to także jeden z kluczy, który otworzy przed nami drzwi do skarbca sukcesów.

 

Co zrobić, aby cieszyć się pięknym uśmiechem ?

 

Aby zachwycać oszałamiającym uśmiechem, należy zacząć od podstaw i zadbać o jak najlepszą metodę wybielania zębów. Należy również korzystać z pomocy doświadczonych stomatologów i ortodontów, dzięki którym możemy skutecznie wyleczyć zęby, usunąć wszelkie wady zgryzu i nierówności.

Jednym z gabinetów ortodontycznych wartych polecenia jest Klinika Orto Magic, w której możecie liczyć na profesjonalne i kompleksowe leczenie ortodontyczne. Klinika specjalizuje się w aparatach lingwalnych i jako jedna z nielicznych w Polsce wykonuje leczenie za pomocą indywidualnie wykonywanych zamków INCOGNITO. Polecam odwiedzić stronę orto-magic.eu , na której znajdziecie pełną ofertę dotyczącą leczenia.

Jak widzicie, biały, piękny uśmiech to najlepsza nasza wizytówka. Dlatego nigdy nie zapominajmy, by się nim cieszyć i pokazywać jak najczęściej 🙂

 

 

 

białe zęby nakładki na zęby

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


4 thoughts on “Białe zęby – najlepsza wizytówka każdej kobiety”

  • O zęby trzeba dbać i chodzić na regularne kontrole do stomatologa. Problem raz zaniedbany będzie się za nami ciągnął przez długi czas. Miałam spory problem z zębami ponieważ przez 10 lat paliłam papierosy i piłam kawę parzoną. Zęby były po prostu żółte, a ja nijak nie mogłam zmienić chociażby trochę ich odcienia. Dopiero kiedy udało mi się rzucić palenie metodą Allena Carra dentysta powiedział że możemy zacząć proces wybielania. Teraz, nie dość że jestem wolna od nałogu, to moje zęby wyglądają o niebo lepiej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial