Blog lifestylowy

” Trinny & Susannah. Księga kobiecych sylwetek ” Trinny Woodall, Susannah Constantine

” Trinny & Susannah. Księga kobiecych sylwetek ” Trinny Woodall, Susannah Constantine

Trinny i Susannah, dwie najsłynniejsze brytyjskie stylistki, znane z programów telewizyjnych i wielu publikacji o modzie, są autorkami polecanej „Księgi kobiecych sylwetek”.


Jak wiadomo, dzięki ich cennym radom wiele kobiet na świecie zmieniło na korzyść swój wizerunek, co przyczyniło się niewątpliwie do wzrostu ich samooceny, a także poczucia własnej wartości.
W przedstawionej książce, stylistki opracowały na podstawie swoich kilkunastoletnich doświadczeń dwanaście typów kobiecej sylwetki: Kręgiel, Kielich, Klepsydra, Rożek, Wiolonczela, Jabłko, Kolumna, Dzwon, Wazon, Cegła, Lizak, Gruszka. Do współpracy zaprosiły zwyczajne kobiety, będące przedstawicielkami wymienionych typów i na ich przykładach zaprezentowały najczęściej popełniane przez kobiety błędy w doborze stroju. Jednocześnie udzieliły szeregu porad jakie ubrania wybrać i jak je nosić, aby każda z nas mogła podkreślić swoje atuty i zamaskować mankamenty figury.  Pokazały również jak ubierane są  gwiazdy i jak kreowane są nowe style, co także może nas zainspirować.


Książka ma charakter poradnika z licznymi dobrze ilustrowanymi przykładami co podnosi jej walory poznawcze. Na jej podstawie możemy dokładniej dowiedzieć się jak wyglądamy i co możemy zrobić by wyglądać jeszcze lepiej. Na pewno warto popatrzeć na swoją figurę i stroje oczami specjalistek i wcielić choćby niektóre ich rady w życie, aby nasze kreacje jak najczęściej okazały się trafione. 
 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


11 thoughts on “” Trinny & Susannah. Księga kobiecych sylwetek ” Trinny Woodall, Susannah Constantine”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial