Blog lifestylowy

” Jak dobrze wyglądać nago ” Gok Wan

” Jak dobrze wyglądać nago ” Gok Wan

” Jak dobrze wyglądać nago ” to kolejny poradnik, w którym znajdziemy wiele cennych rad jak się ubierać, aby wspaniale wyglądać. 
 

Autor Gok Wan (znany stylista, gwiazda programu telewizyjnego „Jak dobrze wyglądać nago”) twierdzi, że przede wszystkim należy uwierzyć w siebie i polubić swoje ciało.
Ale jak to zrobić?
Oczywiście cały sekret tkwi w odpowiednim stylu ubierania się takim, który sprawi, że każdego dnia czujemy się kimś wyjątkowym i niepowtarzalnym.
Kobiety drobne, o rubensowskich kształtach, a także te o figurze klepsydry, jabłka czy gruszki, znajdą tu wiele wskazówek dotyczących odpowiedniego dobrania garderoby do swoich sylwetek (m.in. idealne sukienki, spodnie, żakiety, buty).  Ponadto dowiedzą się w jaki sposób dopasować odpowiednią bieliznę i dodatki.
A na koniec …
specjalnie dla tych odważnych kobiet, stylista udziela sprytnych rad jak dobrze wyglądać w „stroju Ewy”  przed obiektywem własnego „prywatnego” fotografa, tak by zdjęcia wyglądały jak z rozkładówki Playboya:)
Przedstawiona książka napisana jest w lekkim, dowcipnym stylu. Jest w niej wiele pozytywnej energii. Myślę, że każda z nas może w niej znaleźć coś dla siebie.

  

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


6 thoughts on “” Jak dobrze wyglądać nago ” Gok Wan”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial