Blog lifestylowy

Zakupy w Paryżu

Zakupy w Paryżu
Zakupy w Paryżu to nie tylko Pola Elizejskie. Moim osobistym odkryciem była dzielnica ekskluzywnych sklepów i butików tuż na tyłach Luwru. Właśnie tam, jeśli chcecie zrobić ekskluzywne zakupy w Paryżu, to na pewno warto udać się na Plac Vendôme. Punktem rozpoznawczym tego miejsca jest wzniesiona na środku placu Kolumna Vendôme, oficjalnie Kolumna Wielkiej Armii.  Wokół placu ciągnie się szereg modnych, luksusowych i bardzo drogich butików. Przy placu stoi również słynny Hotel Ritz, w którym gościło wiele znanych gwiazd i w którym to przez 35 lat mieszkała w swoim apartamencie Coco Chanel.

plac vendome, Paryż, blog, opinie, polecanehotel ritz w paryżu w którym mieszkała coco chanel

Warto odwiedzić również Muzeum Perfum Fragonarda przy 9 rue Scribe, działające od 1983 roku. Można tam odkryć wspaniałą kolekcję perfumeryjnych obiektów, które prowadzą w podróż przez wieki. A w butiku istnieje możliwość zaopatrzenia się w ciekawe flakoniki perfum i to w całkiem przystępnych cenach. A swoją drogą to ciekawe czy można by było zrealizować  na takich zakupach rabaty z  mojekupony.pl

wspaniał kolekcja perfum w Muzeum Perfum Fragonarda w Paryżuzakupy w Paryżu, rabaty, promocje, polecane, blog
Jeśli jesteście zainteresowani bardziej artystyczną częścią Paryża, to warto udać się do słynnej dzielnicy Montmartre. Klimat sztuki panuje tu na każdej ulicy i na każdym placu. Na szczycie wzgórza znajduje się wybudowana z białego wapienia bazylika Sacré-Cœu, a tuż obok znajduje się wiele modnych restauracji, kabaretów i galerii.

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


24 thoughts on “Zakupy w Paryżu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial