Blog lifestylowy

Jak zaoszczedzić na markowych produktach?

Jak zaoszczedzić na markowych produktach?

Dzisiaj krótkie rozważania przy kawie na temat oszczędności.
Do napisania posta o tej tematyce skłoniły mnie zachowania konsumenckie w sklepach, galeriach, centrach handlowych, w których gdzie nie spojrzeć, kuszą nas promocjami, gratisami i wyprzedażami. A tym bardziej teraz, gdy zbliża się czas świątecznych przygotowań i prawdziwego zakupowego szaleństwa.
Jak co roku, staram się nie zatracić w tym całym chaosie, bo nie raz przekonałam się, że kiedy euforia minie, zaglądam do portfela, a tam pusto. Na koncie także.
 
Dlatego dzisiaj chciałam Wam przedstawić kilka propozycji na małe oszczędności.

1. Myślę, że nasze zakupy wymagają dobrze przemyślanej taktyki. Kupując nie tylko dla siebie ale i całej rodziny, staram się zaplanować wydatki, najczęściej robiąc listę zakupów. Często porównuję oferty, korzystając z gazetek przysyłanych przez sklepy. Taki sposób stosuję w celu zaspokojenia podstawowych potrzeb.

2.  Jak wiecie, oszczędzać można również na markowych produktach jeśli poświęcimy na to trochę czasu, aby rozpoznać rynek. Chcąc zaoszczędzić czas i pieniądze, osobiście polecam robienie zakupów w sklepach internetowych, gdzie jak się okazuje kupowanie bywa tańsze niż w realu.
Mogę Wam polecić serwis  rabatuj.pl który zrzesza ponad 500 sklepów. Tam zawsze oprócz bogatej oferty, znajduję regularnie aktualizowane obniżki i kupony rabatowe. A to wszystko bez rejestracji i ukrytych płatności.

W chwili obecnej,  ciekawe propozycje z kodami rabatowymi można znaleźć:
  •  w sklepie Answear – 50 zł rabatu za zapisanie się na newsletter oraz 50 zł za polecenie sklepu znajomemu,
  • w sklepie Zalando – promocja do 75% na odzież męską, 60% na Marki Premium oraz obniżka do 60% na obuwie damskie,
  • w sklepie Eobuwie – do 60% taniej na wybrane produkty,
  • w sklepie Empik – po zrobieniu zakupów za 200 zł i płatności online, można skorzystać z darmowej dostawy,
  • w sklepie Douglas – 20%, 10%, 15 % rabatu na wybrany asortyment, 5 próbek zapachów Cartier w prezencie, do 50% rabatu na oryginalne zapachy, a także 30% na wybrane kosmetyki.
 
 
 
 
 
3. Dobrą formą oszczędzania pieniędzy są również  zakupy grupowe, które można zrobić w internecie (najczęściej korzystam z Grupeo, Grupon, Gruper,) a także dostępne aplikacje telefoniczne (Allegro). 
4. Można również zapisać się do newsletterów, które systematycznie dostarczają nam informacji do skrzynki mailowej o aktualnych promocjach i okazjach.
Pomocny jest również Facebook, za pomocą którego możemy śledzić oferty w naszych ulubionych sklepach.
5.  Korzystnym rozwiązaniem jest także posiadanie karty kredytowej w niektórych bankach np. Citybanku, dzięki którym można uzyskać ciekawe rabaty na zakupy lub usługi.
Chcąc zrobić zakupy w sklepach stacjonarnych, na stacjach paliw, czy nawet wybrać się na dobrą kawę polecam wyrobić sobie karty na punkty, dzięki którym mamy szansę, że trochę więcej zostanie w portfelu. 

6. Od kilku lat kupuję miesięcznik ELLE. Skoro i tak wiem, że kupię ten magazyn, w tym roku wykupiłam roczną prenumeratę z dostawą do domu. Dzięki temu zaoszczędziłam czas i pieniądze.  Poza tym nie ominęło mnie żadne wydanie.

7. Skoro piszę już o ELLE, to zarówno w tym magazynie jak i w innych można znaleźć strony z rabatami do wykorzystania w sklepach. Poniżej przykładowe promocje.

 

I to byłoby tyle. Jestem ciekawa Waszych sposobów na oszczędzanie. Jeśli macie ochotę, piszcie w komentarzach.

How to save on branded products?
Today, a brief discussion over coffee on savings. To write a post on this subject led me consumer behavior in stores, galleries, shopping malls, where everywhere you look, tempt us with promotions, and sales are freebies. And especially now, when the time is approaching Christmas preparations and a true bargain hunters. As every year, I try not to lose in this whole mess, because I once learned that when the euphoria is over, I look to the portfolio, and there empty. Account
as well. Therefore, today I wanted to share with you a few suggestions on small savings.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


35 thoughts on “Jak zaoszczedzić na markowych produktach?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial