Blog lifestylowy

Mokry sposób na życie – regaty żeglarskie

Mokry sposób na życie – regaty żeglarskie
Jak wiadomo, żeglarstwo na przestrzeni lat w naszym kraju  stało się jedną z popularniejszych dyscyplin sportów wodnych, a także sposobem na rekreację.
W ten weekend odbyły się  regaty w klasie Omega o puchar Burmistrza Pszczyny na Jeziorze Goczałkowickim, w którym z przyjemnością wzięliśmy udział, na razie jako bierni obserwatorzy 🙂 Tym samym i dla nas sezon został otwarty. Następna taka impreza, podczas której będziemy mogli podziwiać załogi żeglarskie w tej klasie, odbędzie się na koniec maja w Chełmie Śląskim. Kolejne będą miały miejsce w takich miejscowościach jak: Wieleń, Zalewo, Gdańsk, Puck, Szczecin i Myślibórz. 
 
Patrząc na zawody, od razu rozmarzyłam się o wakacjach nad naszym polskim morzem. Mimo iż pogoda sprzyjała dzisiaj tylko żeglarzom ( na pewno wiatr ) i widoki na zalew, przynajmniej na starcie nie były zbyt oszałamiające, zaczęłam już planować nasze nadmorskie wojaże. Oczywiście ciekawych ofert nie brakuje, począwszy od hoteli, czy apartamentów dla rodziny. Ja poszłam o krok dalej i znalazłam nawet interesujące domy nad morzem na sprzedaż Bo w końcu gdzie, jak gdzie ale nad morzem jachtów jest najwięcej 🙂
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


3 thoughts on “Mokry sposób na życie – regaty żeglarskie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial