Blog lifestylowy

Tysiące uśmiechów w Warszawie

Tysiące uśmiechów w Warszawie
 
 
 
Sobota 18 kwietnia w Muzeum dla Dzieci w Warszawie upłynęła pod znakiem świetnej zabawy. Krakowska marka NotJustShop przygotowała dla dzieci i dorosłych niecodzienne warsztaty. Uczestnicy projektowali kieszonki na swoje koszulki w ramach projektu Wspólny Mianownik.
Warsztaty Wspólny Mianownik to niezwykły projekt, który rozpoczął się w Małopolskim Hospicjum dla Dzieci. Dziś każdy może wykonywać projekty kieszonek tak jak to miało miejsce pewnego dnia w hospicjum. 
Podczas warsztatów w stolicy powstało ponad 100 oryginalnych projektów. Swój talent ujawnił Jacek Kret z Poparzeni Kawą Trzy.
Świetna zabawa był gwarantowana dzięki przestrzeni muzeum budzącej kreatywność. Z każdego miejsca słychać było śmiech! A w ostatniej sali dzieci siedziały na zielonych poduszkach w ogromnym skupieniu. To tam był magiczny świat bajek czytanych przez aktorów.
W ten sposób uczestnicy dowiedzieli się, że pomoc to uśmiech, pamięć i obecność. Zobaczyli, że w całej akcji najważniejsze jest zaangażowanie, które da nową wiarę by zmieniać świat. W mgnieniu oka minęło trzy godziny wspólnego rysowania, rozmów i śmiechu do bólu policzków.
Koszulki z autorskimi kieszonkami pozwolą nieść pozytywną energię dalej. Część dochodu z ich sprzedaży zostanie przekazana dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Odział Mazowiecki.
 
 
 
 
 
 

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


7 thoughts on “Tysiące uśmiechów w Warszawie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial