Blog lifestylowy

W zgodzie z naturą

W zgodzie z naturą
Ogród jak marzenie – przytulny, zaciszny i słoneczny. Kto nie marzy o takim? Tym bardziej wiosną i latem, gdy piękna pogoda wręcz zachęca do obcowania z naturą …
Odkąd jest z nami nasza córka, staramy się aktywnie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu.  Nasz ogród, zaplanowany jest w dość przejrzysty sposób, ale  jednocześnie tak, aby każdy znalazł w nim miejsce na relaks i odpoczynek.
 
A w dzisiejszym wpisie, kilka inspiracji dla osób planujących aranżację swojego ogrodu lub tarasu. Na stronie pinterest.com, znalazłam zdjęcia z wykorzystaniem drewnianych elementów konstrukcji i mebli, które wyglądają naturalnie i dobrze komponują się z otoczeniem. Ponadto w połączeniu z kolorowymi dekoracjami tworzą ciepły i przytulny klimat. 
W przedstawionych aranżacjach, rośliny zostały dobrane w taki sposób, aby ogród był atrakcyjny przez cały rok. W dodatku zadbano o odpowiednie oświetlenie, które podkreśla jego charakter nawet po zmroku.
Jak widać na zdjęciach, efektownie wyglądają również niewielkie zbiorniki wodne umieszczone przy tarasie. Ich właściwości wizualne podnoszą oczywiście rośliny wodne, a także osadzone w zbiornikach korzenie akwariowe 
Dzięki tym wszystkim zabiegom dekoracyjnym i odpowiedniej aranżacji wszystkie te elementy tworzą ciekawy i inspirujący krajobraz, który możemy wykorzystać w swoich ogrodach.  

jak zaaranżować ogród naturalny
jak stworzyć naturalny taras
gdzie kupić korzenie akwariowe
inspirujące aranżacje ogrodów, galeria zdjęć

zdjęcia: pinterest.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


8 thoughts on “W zgodzie z naturą”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial