Blog lifestylowy

Długi Dzień Dziecka

Długi Dzień Dziecka
Dzień Dziecka to doskonała okazja do zabawy. W tym roku zwłaszcza galerie handlowe świętują razem z najmłodszymi już od 30 maja, proponując wiele ciekawych zabaw i atrakcji.
Dzisiaj jak przystało na niedzielne wolne popołudnie, wybraliśmy się na rodzinne zakupy i zostaliśmy mile przywitani ( a zwłaszcza nasza córka ) w CH Stara Kablownia w Czechowicach – Dziedzicach przez Reksia, ulubionego bohatera naszych milusińskich. Następnie w CH Sarni Stok w Bielsku – Białej czekały kolejne atrakcje. Były animacje i konkursy, malowanie buziek, kącik foto z wywoływaniem zdjęć na miejscu, a także słodkości i balonikowe zwierzaki. Wszędzie dzieci mogły wyszaleć się na placach zabaw, a także były częstowane łakociami i watą cukrową.
Oczywiście o rodzicach również nie zapomniano. W sklepach czekały specjalne rabaty, dzięki którym można było kupić okazyjne prezenty. Ponadto wiele sieciówek oferowało nawet 50% promocje na wybrane produkty, dzięki czemu mogliśmy zaopatrzyć się w eleganckie dodatki ( np. torebki gabor  ).

 

Dzień Dziecka atrakcje dla dzieci

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


10 thoughts on “Długi Dzień Dziecka”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial