Blog lifestylowy

Lustereczko, powiedz przecie …

Lustereczko, powiedz przecie …
Każda z nas marzy o dużym, niepowtarzalnym lustrze, niczym z bajki. I choć życie to nie bajka, takie lustro każda może mieć. Jak wiecie, w  dzisiejszych czasach na brak tego typu asortymentu nie możemy narzekać, więc warto rozejrzeć się i wybrać to jedyne, wymarzone.

http://www.swiatwkolorzeblond.com/http://www.swiatwkolorzeblond.com/
Zgodnie z Feng Shui genezą lustra jest lustro wody, w którym to dawno temu ludzie oglądali swoje oblicza.
 
Dzisiejsze lustra nie służą już tylko do przeglądania się, ale pełnią również funkcję stylowych dodatków, które doskonale możemy wpasować w  wystrój każdego mieszkania.
 
Wybierając lustra powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na ich wygląd i kształt, ale także na jakość wykonania i dobór materiałów, aby mogły nam służyć wiele lat.
Oczywiście ofertę tego typu akcesoriów mamy bardzo różnorodną, począwszy od luster w metalowych ramach ( polecam odwiedzić stronę http://erabox.pl/ ), poprzez drewniane, pozłacane, ceramiczne, a nawet malowane farbami witrażowymi. Wybór jest ogromny, a dla tych naprawdę wymagających istnieje możliwość wykonania lustra na zamówienie według własnego projektu.  
 
Jak widzicie, lustro to ważny element wyposażenia naszych wnętrz, dlatego trudno wyobrazić sobie dzisiaj mieszkanie bez tego stylowego dodatku. 
Dzięki niemu, nasze mieszkanie stanie się jaśniejsze, a nawet optycznie powiększone. Ponadto dobrze dobrane lustro będzie wspaniałą dekoracją, dzięki której nasze mieszkanie nabierze indywidualnego charakteru i na pewno zachwyci niejednego gościa.

Zdjęcia: erabox.pl, pinterest.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


6 thoughts on “Lustereczko, powiedz przecie …”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial