Blog lifestylowy

Angielska Wioska w Polsce

Angielska Wioska  w Polsce
W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych to podstawa, a zwłaszcza języka angielskiego, który jest obecnie najpopularniejszym językiem obcym na świecie. Jego znajomość ułatwia nam swobodną komunikację bez względu na to w jakim miejscu na ziemi się znajdujemy.
Niestety często zdarza się, że mimo wieloletniej nauki, wciąż nie potrafimy swobodnie nim się posługiwać, ponieważ ciężko przełamać nam bariery językowe i opór przed naturalnym mówieniem.  
http://www.swiatwkolorzeblond.com/

Na szczęście, aby nabrać swobody i płynnie zacząć posługiwać się językiem angielskim wcale nie musimy wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Z pomocą przychodzą nam oferty szkół językowych, które coraz częściej proponują niestandardowe metody nauczania.
Niedawno znalazłam ciekawą, innowacyjną ofertę Szkoły Językowej Angloville (dostępna na stronie http://angloville.pl/  ), której flagowym programem jest „Angielska Wioska”, czyli 6 dni intensywnego wyjazdu językowego z native speakerami. Celem programu jest przełamanie bariery w mówieniu, w czym pomaga wykwalifikowana kadra.
Kurs obejmuje 70 godzin, w trakcie których uczestnicy mają ciągły kontakt „1 na 1” lub „2 na 1” z native speakerami. W trakcie wyjazdu obowiązuje oczywiście zakaz mówienia po polsku.
Celem Angloville jest takie stworzenie warunków do nauki języka angielskiego uczestnikom kursu, które jak najbardziej przypominają anglojęzyczne środowisko, gdzie język angielski jest używany naturalnie.
Myślę, że warto zapoznać się z tą niezwykle innowacyjną metodą nauczania. Tym bardziej, że w ofercie są nie tylko kursy dla dorosłych, czy dla firm, ale również dla dzieci i młodzieży. Sądzę, że jest to innowacyjna metoda, która na pewno doda nam pewności siebie w porozumiewaniu się oraz sprawi, że nareszcie poczujemy swobodę  w mówieniu po angielsku. Dzięki temu będziemy mogli przełamać psychologiczną barierę lęku, a to  otworzy  przed nami nowe możliwości w kontaktach  międzyludzkich.
  
   http://www.swiatwkolorzeblond.com/
http://angloville.pl/

zdjęcia: italki.com, angloville.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


9 thoughts on “Angielska Wioska w Polsce”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial