Blog lifestylowy

Ciśnieniomierz naramienny Diagnostic PRO Afib – opinia

Ciśnieniomierz naramienny Diagnostic PRO Afib – opinia
Automatyczny cyfrowy ciśnieniomierz do pomiaru tętna i ciśnienia krwi na ramieniu, jest urządzeniem, które coraz częściej znajduje się w naszych domach. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, dlatego warto wiedzieć, który aparat jest najlepszy i na pewno spełni nasze oczekiwania.

W dzisiejszym wpisie chcę Wam przedstawić moją opinię na temat ciśnieniomierza Diagnostic PRO Afib, który automatycznie dokonuje pomiaru ciśnienia na ramieniu i jest polecany do stosowania przy nieregularnym pulsie i migotaniu przedsionków.
 
 
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
Opis produktu:
 
Osoby z migotaniem przedsionków posiadają pięciokrotnie wyższe ryzyko udaru. Ponieważ ryzyko udaru rośnie wraz z wiekiem, badanie pod kątem migotania przedsionków jest zalecane osobom powyżej 65 roku życia. W przypadku nadciśnienia, cukrzycy, choroby wieńcowej lub przebytego udaru, badanie to zaleca się wykonywać już po 50 roku życia.
 
Wczesna diagnoza migotania przedsionków i odpowiednie leczenie znacząco redukują ryzyko udaru.
 
   
Zalety:
  • ciśnieniomierz afib wykrywa migotanie przedsionków – wczesna diagnoza migotania przedsionków redukuje ryzyko udaru,
  • innowacyjna technologia DuoAfib – urządzenie wykonuje automatycznie dwa pomiary – gwarantując bardzo dokładny wynik i komfort podczas pomiaru,
  • sygnalizuje błędnie założony mankiet i ruch ciała podczas pomiaru – te dwa wskaźniki eliminują ryzyko popełnienia błędu podczas pomiaru,
  • w zestawie uniwersalny mankiet na ramię, rozmiar 22 – 42 cm,
  • zasilacz w zestawie,
  • pamięć 2 x 120 wyników pomiaru z datą i godziną,
  • pompowanie powietrza – automatyczne urządzenie pompujące,
  • wypompowywanie powietrza – automatycznie przez zawór powietrza,
  • wyświetlacz – ciekłokrystaliczny LCD.

http://www.swiatwkolorzeblond.com/

Moja opinia:

Ciśnieniomierz Diagnostic PRO Afib jest bardzo łatwy w użyciu, dlatego warto mieć go w domu i samodzielnie dokonywać pomiaru ciśnienia we krwi, chociażby w celach kontrolnych. Ja i moi nieco starsi domownicy jesteśmy bardzo zadowoleni z tego urządzenia, które spełniło wszelkie nasze oczekiwania.
Aparat posiada duży, czytelny wyświetlacz i co najważniejsze, podaje szybko, dokładne i rzetelne pomiary ( porównaliśmy z innymi posiadanymi modelami w domu ). Jego plusem są również niewielkie wymiary, dlatego osoby, które systematycznie muszą kontrolować ciśnienie, mogą go zawsze mieć pod ręką.
W zestawie znajdziecie  również uniwersalny mankiet na ramię, 4 baterie ( które wystarczą na około 200 pomiarów ), zasilacz oraz niewielką torbę, które służy do przechowywania urządzenia. W zestawie jest także instrukcja użycia oraz karta gwarancyjna z 2 – letnim okresem ważności.
 
Podsumowując, ciśnieniomierz Diagnostic PRO Afib, jest niewątpliwie modelem wartym polecenia. Znajdziecie go na stronie http://diagnosis.pl/

Mam dla Was również dobrą wiadomość, ponieważ już niedługo na blogu pojawi się konkurs, w którym do wygrania będzie przedstawiony model.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


11 thoughts on “Ciśnieniomierz naramienny Diagnostic PRO Afib – opinia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial