Blog lifestylowy

Pielęgnacja twarzy z emulsją peelingującą GlySkinCare

Pielęgnacja twarzy z emulsją peelingującą GlySkinCare
Jednym z kosmetyków który niedawno pojawił się w mojej toaletce, jest emulsja peelingująca z kwasem glikolowym 5% GlySkinCare. Jej zadaniem jest złuszczanie naskórka oraz poprawa wyglądu i stanu skóry.
Jeśli jesteście zainteresowani działaniem emulsji, zachęcam do przeczytania opinii.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
Opis produktu:
 
Lotion Lite 5 ( 5% kwasu glikolowego ) – delikatnie peelingująca emulsja do twarzy na noc przeznaczona do cery normalnej lub tłustej.
 
 
Rodzaj cery:
 
Cera normalna, tłusta.
Sposób użycia:
 
Przed użyciem wstrząśnij butelką. Po umyciu twarzy rozprowadz warstwę emulsji delikatnie wcierając. Przy pierwszym zastosowaniu pozostaw emulsję na skórze przez 2 godziny, a następnie umyj twarz. Jeśli w ciągu 24 godzin nie pojawią się podrażnienia, stosuj emulsję na całą noc. Zawarty w preparacie kwas glikolowy może wywołać łagodne uczucie mrowienia lub zaczerwienienie skóry. Objawy te związane są z aktywnym działaniem preparatu i są przemijające. Nie należy stosować emulsji na uszkodzoną skórę. Przy stosowaniu preparatów złuszczających należy zrezygnować z opalania oraz stosować filtry przeciwsłoneczne SPF 30. W przypadku dostania się preparatu do oczu, przemyć ciepłą wodą. Produkt nie zawiera substancji zapachowych.

Pojemność:   100 ml

glyskincare emulsja 30

Korzyści:

 
  • usunięcie martwego naskórka,
  • lepsze przenikanie składników aktywnych zawartych w kosmetykach w głąb skóry,
  • rozjaśnianie przebarwień posłonecznych, hormonalnych, pociążowych,
  • spłycanie zmarszczek,
  • spowalnianie procesów starzenia skóry,
  • regulacja wydzielania sebum.
Moja opinia:
 
 
Emulsja peelingująca ma postać białego płynu. Po rozprowadzeniu na oczyszczonej skórze twarzy przez chwilę ma się uczucie lekkiego mrowienia, które szybko zanika. Stosując ją regularnie skóra jest dobrze oczyszczona oraz dzięki zawartości kwasu glikolowego, wygładzona i nawilżona.
Emulsja peelingująca nie podrażnia, jest wydajna oraz posiada mało wyczuwalny zapach. Daje uczucie gładkiej i miękkiej w dotyku skóry.
Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego kosmetyku, zachęcam do odwiedzenia strony diagnosis.pl .  Tam znajdziecie m.in. szczegółowe informacje na temat jego składników oraz dostępności w sklepach i aptekach.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


5 thoughts on “Pielęgnacja twarzy z emulsją peelingującą GlySkinCare”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial