Blog lifestylowy

Modne kolory na wiosnę

Modne kolory na wiosnę
Czego najbardziej brakuje nam po zimie ? Oczywiście koloru ! I to nie tylko w ogrodzie ale także w codziennych strojach. Dlatego w dzisiejszym wpisie przedstawię wam modne kolory na wiosnę .
 
Przeglądając tegoroczne trendy na wiosnę – lato, ciekawych kombinacji kolorystycznych na pewno nie zabraknie. Modne będą zarówno delikatne pastele ( odcienie żółtego, niebieskiego, pomarańczowego ) jak również bardziej wyraziste barwy ( turkus, pustynna czerwień). Nie zabraknie również nieco przygaszonych odcieni. Tak więc w myśl zasady, „dla każdego coś miłego” się znajdzie.

Mając tyle możliwości na ten sezon, na pewno każda z nas dopasuje coś do swego typu urody, w czym będzie dobrze się prezentować.

http://www.swiatwkolorzeblond.com/
 
 
 
Poniżej przedstawiam Wam modne kolory na wiosnę według Pantone, czyli marki, która specjalizuje się w wyznaczaniu co roku trendów kolorystycznych:
 
 
 
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
 
Jeśli chodzi o mnie, co sezon z ciekawością przeglądam nowe trendy, ale nigdy nie ubieram się pod dyktando mody albo określonej marki. Zawsze noszę to, w czym dobrze się czuję. Jak widzicie moje codzienne zestawy są swobodne i nie brakuje w nich kolorowych akcentów. Bo w stylu bardziej chodzi o harmonię, która daje nam pewność siebie i sprawia, że dobrze czujemy się we „własnej skórze”.
 
 
modne kolory na wiosnę 2017 blog opinie
 
 
 
W takim optymistycznym nastroju czekam niecierpliwie na cieplejsze wiosenne dni i na zbliżającą się wielkimi krokami Majówkę. W tym roku planujemy dość długi weekend majowy, bo 10 – dniowy. Nasze dzieci już skaczą z radości, a my żyjemy nadzieją, że kapryśna pogoda nie pokrzyżuje nam planów.
 
Na razie wybieramy wojaże po Polsce i naszych sąsiadach, bo bazę noclegową mamy w Czechach ( połowę taniej ). Tak zamierzamy zwiedzić część Sudetów ale także planujemy dwudniowy wypad do czeskiej Pragi. Trochę żałuję, że dzieci są małe, bo jest wiele ciekawych promocji na tanie loty zagranicę, np. do Londynu. Można również skorzystać z piatkabus.pl gdzie przewoźnik zapewnia nam przyjazd pod same drzwi wskazanego adresu, ale z tym musimy na razie poczekać. Taka forma podróżowania ma same plusy ponieważ nie interesują nas transfery z lotniska, taksówki z dworca czy wydzwanianie po znajomych z prośbą o podwiezienie. Po prostu wsiadamy do auta i za kilka lub kilkanaście godzin jesteśmy na miejscu przeznaczenia. Ale na takie wojaże z dziećmi musimy jeszcze trochę poczekać.     
 
 
 

WARTO PRZECZYTAĆ:

Wiosna w sypialni

„Zielony pokój ” niesie relaks i spokój

Wiosna tuż tuż

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


9 thoughts on “Modne kolory na wiosnę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial