Blog lifestylowy

Intense C serum na przebarwienia – opinia

Intense C serum na przebarwienia   –  opinia
W dzisiejszym wpisie przedstawiam wam opinię na temat serum Intense C na przebarwienia, czyli o kosmetyku do zadań specjalnych. Znajdziecie w niej odpowiedź, czy warto stosować ten preparat w celu wzmocnienia codziennej pielęgnacji, aby uzyskać widoczną poprawę stanu skóry twarzy.
Serum na przebarwienia Intense C z witaminą C

 
Opis produktu:
 
Intense C serum na przebarwienia zawiera 7,5% L – Ascorbic Acid – skoncentrowaną formę witaminy C, która docierając do najgłębszych warstw skóry zapewnia jej ochronę przed wolnymi rodnikami, zabezpieczając jednocześnie przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. Nośnikami skoncentrowanej witaminy C w preparacie są QuSomes, cząsteczki które umożliwiają lepszą penetrację kosmetyku w głąb skóry.   
 
 
Rodzaj cery:
 
wszystkie rodzaje cery.
Korzyści:
 
  • Efekt anti – aging,
  • Stymulacja syntezy kolagenu,
  • Ochrona skóry przed wolnymi rodnikami,
  • Minimalizuje szkody dokonane przez promieniowanie UVA / UVB,
  • Produkt stabilny ( trwałość 2 lata ),
  • Produkt gotowy do użycia.
Serum które polecam na noc do twarzy na przebarwienia z witaminą c
pH:    3
 
Pojemność:   30 ml
 
Sposób użycia:
 
Umyj twarz Gentle Cleanser, a następnie rozprowadź 5 – 6 kropli Intense C serum na twarz, delikatnie wcierając kosmetyk w skórę. Podczas stosowania kosmetyku może pojawić się uczucie ciepła na twarzy. Preparat należy stosować na noc – samodzielnie lub pod krem nawilżający. Preparat przechowywać w temperaturze pokojowej.

rozjaśniające serum do twarzy które sprawdziłam i polecam od diagnosis
Moja opinia:
Przedstawione serum dobrze nawilża i odżywia skórę. Poza tym, jak zapewnia producent, chroni naszą twarz przed promieniowaniem UVA i UVB. Myślę, że warto posiadać taki preparat w swojej toaletce, zwłaszcza teraz w sezonie wiosenno – letnim, kiedy nasza skóra jest narażona na działanie wyższej temperatury, przez co szybciej staje się sucha i starzeje się.
 
Tak jak każde serum, również i Intense C, działa silniej niż krem, dlatego skóra na twarzy szybciej się regeneruje. Wystarczy rozprowadzić zaledwie kilka kropli preparatu, ponieważ jest bardzo wydajny i posiada lekką, wodnistą konsystencję. Mnie często zdarza się przesadzić z ilością, dlatego serum wcieram w skórę rąk, co również daje bardzo dobre efekty.
 
Po rozprowadzeniu serum na twarzy, powinno nałożyć się krem nawilżający. Ja nakładam tylko czasami, ponieważ już po serum moja skóra wyglądała na gładką i dobrze odżywioną, dlatego uważam, że nakładanie dodatkowych specyfików jest zbędne.
 
Na zakończenie dodam jeszcze, że przedstawione serum Intense C możecie kupić w cenie 79 zł w sklepie na stronie http://diagnosis.pl/  . Jestem pewna, że produkt spełni wasze oczekiwania, dlatego polecam go do codziennej pielęgnacji.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


10 thoughts on “Intense C serum na przebarwienia – opinia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial