Blog lifestylowy

„Lato Eden” Liz Flanagan – recenzja

„Lato Eden” Liz Flanagan – recenzja
Jakiś czas temu na blogu mogliście znaleźć zapowiedź jednej z nowych książek Wydawnictwa IUVI ( tutaj ), które znane jest z publikowania najlepszej literatury dla dzieci i młodzieży.  Zapowiadaną nowością była powieść pt. „Lato Eden”, której premiera odbyła się 10 maja br.
W dzisiejszym wpisie możecie poznać więcej szczegółów dotyczących tej książki, czytając poniższą recenzję.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/

 

„Lato Eden” to historia o dwóch nastolatkach, nieśmiałej Jess i ślicznej, uwielbianej przez wszystkich Eden, które są prawie nierozłączne. Dziewczynom wydaje się, że wiedzą o sobie wszystko, o rzeczach ważnych i nieważnych, o tym co lubią i czego się boją. Zawsze rozumieją się doskonale i potrafią się wzajemnie rozśmieszać.

Wszystko zmienia się pewnego wrześniowego dnia, kiedy to okazuje się że Eden nagle zniknęła … Wtedy do Jess dociera, że musi zrobić wszystko, aby odnaleźć przyjaciółkę. Jednak, gdy zaczyna analizować niektóre wydarzenia z przeszłości uświadamia sobie, że jednak nie znały się z Eden aż tak dobrze jak jej się wydawało … Czy uda jej się odnaleźć przyjaciółkę ?

 

polecane książki dla młodzieży i dzieci
Tak jak wspomniałam wyżej, prezentowana dzisiaj książka przeznaczona jest raczej dla młodszego grona czytelników. Niemniej jednak, polecam ją również nieco starszym fascynatom literatury lekkiej, napisanej prostym językiem, trzymającej trochę w napięciu, gdzie głównym motywem jest rozwiązanie zagadki. Mimo iż może nam brakować tu trochę szybkiej akcji oraz bardziej zawiłej fabuły to i tak jestem pewna, że będziecie ciekawi zakończenia.
Tak więc jeśli szukacie czegoś lekkiego na weekend, to polecam sięgnąć po „Lato Eden”, a po więcej szczegółów odsyłam was na stronę http://iuvi.pl/
O pozostałych nowościach tego wydawnictwa możecie przeczytać tutaj i tutaj

 

książki dla dzieci
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


5 thoughts on “„Lato Eden” Liz Flanagan – recenzja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial