Blog lifestylowy

Ubezpieczenie na wszelki wypadek

Ubezpieczenie na wszelki wypadek

Można powiedzieć, że co niektórzy doczekali się wymarzonych wakacji 🙂 My na swój dłuższy urlop musimy jeszcze trochę poczekać ale i tak rozpoczęliśmy już planowanie wyjazdu, które jest prawie tak przyjemne jak sam wyjazd 🙂

Przed każdym dłuższym urlopem, gdy mamy już wybrany hotel i atrakcje w okolicy, szukamy również odpowiedniego ubezpieczenia dla całej rodziny. Wprawdzie na wymarzonych wakacjach nie spodziewamy się wypadków, ale strzeżonego ubezpieczyciel strzeże. Jak można się domyślić im bardziej egzotyczny kraj wyjazdu, tym droższa porada lekarska. Dlatego tym bardziej warto pomyśleć o dobrej polisie.
Jeśli jedziemy na wycieczkę z biurem podróży zwykle ubezpieczenie jest wliczone w cenę. Ale warto dokładnie sprawdzić co obejmuje.  Biuro ma obowiązek ubezpieczyć nas od NNW ( następstw nieszczęśliwych wypadków ) i KL ( kosztów leczenia ), często dodaje również bagaż.
Natomiast jeśli sami organizujemy wakacyjny wyjazd ważne jest to dokąd jedziemy ( jeżeli zostajemy w Polsce to nie ma sensu kupować np. ubezpieczenia na wypadek kosztów leczenia ) oraz co planujemy robić.

Przed wykupieniem ubezpieczenia warto sprawdzić:

  • jaki jest kontakt z firmą ubezpieczeniową w razie wypadku. Firmy nieposiadające całodobowego centrum pomocy będą mało przydatne w razie wypadku,

  • czy za leczenie pieniądze są zwracane od początku wydatków, czy też ubezpieczyciel bierze na siebie koszty dopiero powyżej jakiejś kwoty,

  • czy ubezpieczenie obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków i koszty leczenia,

  • czy są ograniczenia przy leczeniu ambulatoryjnym,

  • jakie są zniżki dla rodziny.

 

polisa na wakacje dla całej rodziny, pakiet ubezpieczeniowy na wakacje
Obecnie na rynku mamy dostęp do szerokiej oferty pakietów przygotowanych przez firmy ubezpieczeniowe. Dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny, tym bardziej, że jeśli przytrafi nam się niechciany wypadek, a Towarzystwo Ubezpieczeniowe nie wypłaci nam odpowiedniego odszkodowania, wówczas możemy udać się do kancelarii odszkodowawczej, która specjalizuje się w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań dla osób poszkodowanych.
Tak jak już kiedyś pisałam, zgłaszając swoją sprawę do kancelarii odszkodowawczej, możemy liczyć m.in. na bezpłatną ocenę uzyskania odszkodowania, pomoc prawną, pomoc przy ustaleniu odpowiedzialności, pomoc w gromadzeniu niezbędnej dokumentacji, indywidualnego doradcę oraz reprezentację doświadczonego negocjatora.
Przykładem takiej kancelarii jest Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX, która działa na rynku od 10 lat uzyskując dla swoich klientów m.in.:
  • odszkodowania ,
  • zwrot kosztów leczenia,
  • zwrot kosztów poniesionych na leki i rehabilitację,
  • zadośćuczynienia za ból i cierpienie fizyczne oraz psychiczne.

 

Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX znajdziecie w takich miastach jak Rzeszów, Lublin, Poznań, Warszawa i Kraków. Warto dodać, że zgłaszając swoją sprawę możemy uzyskać wysokie odszkodowanie nawet do 30 dni od momentu zgłoszenia.

 

kancelaria odszkodowawcza, wysokie odszkodowania, pomoc prawna, zbieranie dokumentów

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


8 thoughts on “Ubezpieczenie na wszelki wypadek”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial