Blog lifestylowy

” Kłamca i szpieg ” Rebecca Stead – recenzja

” Kłamca i szpieg ” Rebecca Stead – recenzja
Dzisiaj przedstawiam Wam kolejną propozycję książkową Wydawnictwa IUVI, idealną na letnie popołudnia pt. „Kłamca i szpieg „. Jej autorem jest Rebecca Stead, którą poznaliście już z powieści ” Całkiem obcy człowiek ” ( pisałam o niej w jednym z marcowych wpisów tutaj – KLIK ), która została uznana za książkę roku m.in. przez ” New York Timesa „, ” The Washington Post „, ” The Wall Street Journal ” i ” Guardiana „.
o czym opowiada powieść kłamca i szpieg rebecca stead

 

Głównym bohaterem powieści ” Kłamca i szpieg ” jest Georges, który przeprowadza się wraz z rodzicami do jednego z bloków na Brooklynie. Nie jest mu łatwo, ponieważ nie ma zbyt dobrych relacji z rówieśnikami, jego ojciec stracił pracę, a matka wiecznie zapracowana pielęgniarka,  jest ciągle nieobecna w domu. Jego życie zmienia się, gdy pewnego dnia udaje się na spotkanie tajemniczego klubu szpiegowskiego i tam poznaje Safera – ekscentrycznego odludka. Ich pierwszą misją jest tropienie tajemniczego Iksa. Co z tego wyniknie ? Jakie tajemnice skrywa Iks, a jakie Safer ? Zachęcam do lektury 🙂
nowości wydawnictwa iuvi powieść dla nastolatków
” Kłamca i szpieg ” to powieść skierowana raczej dla młodszego grona czytelników. Nie brakuje w niej zabawnych sytuacji i dialogów. Rozdziały są krótkie i nie zawierają zbędnych opisów. To kolejna książka, którą czyta się szybko, lekko i przyjemnie.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie Wydawnictwa IUVI – tutaj – KLIK

 

recenzja opinia blog lifestylowy

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
” Etyka i odpowiedzialność w świecie finansów ” – recenzja
” Mieć odwagę służyć. Jak osiągać lepsze wyniki, służąc innym ” – recenzja
” Państwo Macron ” Caroline Derrien i Candice Nedelec – recenzja

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


7 thoughts on “” Kłamca i szpieg ” Rebecca Stead – recenzja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial