Blog lifestylowy

Książki o modzie, które polecam

Książki o modzie, które polecam
Książki o modzie i stylu, to temat dzisiejszego wpisu, w którym przedstawię Wam moje propozycje, które warto przeczytać i do których sama chętnie wracam.
„Bądź Paryżanką, gdziekolwiek jesteś”  Anne Berest, Audrey Diwan, Caroline de Maigret i Sophie Mas
Autorki i jednocześnie przyjaciółki ze szkolnej ławki pozwolą Wam przenieść się do świata francuskiej mody, muzyki, filmu, literatury i kuchni. Dzięki nim poznacie jaka jest prawdziwa Paryżanka, czego na pewno nie znajdziecie w jej szafie, co stoi za sprawą jej naturalnego wyglądu oraz jak sprawdza się w roli matki. Ponadto znajdziecie tu wiele porad na temat paryskiego stylu, noszenia biżuterii i dbania o urodę.
Książka napisana jest z humorem i sporą dawką auto(ironii) … Jeśli chcecie poznać więcej informacji zapraszam tutaj – KLIK
styl paryżanek polecane miejsca w paryżu książka recenzja
„Paryski szyk. Podręcznik stylu” Ines de La Fressange
W książce znajdziecie porady jak ubierać się w paryskim stylu oraz jak stworzyć własną garderobę. Ponadto poznacie polecane miejsca na zakupy ( butiki i sklepy online ).
W poradniku znajdziecie także ciekawe porady dotyczące urody i makijażu oraz aranżacji wnętrz w typowym paryskim mieszkaniu. A na końcu poznacie prawdziwie „sekretny Paryż”, czyli sekretne muzea, tajemnicze zakamarki, kosmopolityczne lokale, księgarnie i teatry.
Jeśli chcecie poznać więcej informacji zapraszam tutaj – KLIK
podręcznik stylu książka o modzie i stylu
„Coco Chanel. Życie intymne” Lisa Chaney
Książka przedstawia historię jednej z najsłynniejszych projektantek mody, która odniosła wielki sukces i stała się ikoną i pionierką nowoczesnej kobiety – Coco Chanel. Dzięki tej biografii będziecie mogli poznać jej silną osobowość oraz prześledzić losy począwszy od smutnego dzieciństwa aż po czasy gdy stworzyła prawdziwe imperium mody.
Dzięki książce dowiecie się również o jej życiu pełnym sprzeczności, o wielu nieudanych związkach oraz o lęku przed samotnością i tęsknocie za uczuciem i bliskością, które ją paraliżowały i przybrały wręcz tragiczny wymiar w ostatnich latach życia …
Jeśli chcecie poznać więcej informacji zapraszam tutaj – KLIK
życie intymne coco chanel książka biografia
„Dynastie, które stworzyły luksus” Yann Kerlau
To kolejna propozycja książki o modzie, w której znajdziecie historię siedmiu luksusowych marek takich jak: Cartier, Chanel, Ferragamo, Gucci, Hermes, Louis Vuitton i Rolls – Royce. Dzięki niej poznacie historię wielkich twórców przedstawionych marek, które istnieją do dziś, niezależnie od tego jaki dyrektor czy kreator stoi na ich czele. Ponadto poznacie tajniki zarządzania przedsiębiorstwami, które istnieją na rynku od stuleci i przetrwały niejedna tragedię w dziejach historii.
Jeśli chcecie poznać więcej informacji zapraszam tutaj – KLIK
książka o modzie słynne marki historia słynnych marek
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


14 thoughts on “Książki o modzie, które polecam”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial