Blog lifestylowy

Wakacje nad morzem Międzyzdroje

Wakacje nad morzem Międzyzdroje

Wakacje nad morzem Miedzyzdroje wczasy w Polsce Wakacje nad morzem Międzyzdroje to temat dzisiejszego wpisu, w którym podzielę się z Wami wspomnieniami i zdjęciami z tegorocznego urlopu w tej nadmorskiej miejscowości.

Na temat naszego wyjazdu nad morze mogliście przeczytać już we wcześniejszych wpisach takich jak np. Pobierowo: słońce, plaża i morze lub Cząstka tropiku nad Bałtykiem – Motylarnia w Niechorzu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wakacje nad morzem Międzyzdroje – atrakcje, które warto zobaczyć

 

Wielką atrakcją Międzyzdrojów jest niewątpliwie Promenada Gwiazd z odciśniętymi w mosiądzu dłońmi wybitnych artystów filmu i teatru. Od 1996 roku organizowany był tu Festiwal Gwiazd ale od 2006 roku gospodarzem tego wydarzenia stał się Gdańsk. W Międzyzdrojach pojawiła się za to nowa impreza – Zachodniopomorskie Lato z Gwiazdami. Jej bohaterami są znani aktorzy polskich seriali.

Spacerując Promenadą Gwiazd warto odwiedzić Gabinet Figur Woskowych, w którym można podziwiać uwiecznione w wosku gwiazdy polskiego kina.

 

Wakacje nad morzem Międzyzdroje widok na plażę

 

 

Atutem Międzyzdrojów jest także piękna, piaszczysta plaża oraz molo o długości 400 metrów. Na turystów czeka tu statek przypominający łódź Wikingów, którym można popłynąć po Zatoce Pomorskiej.

Chyba nikt nie wyobraża sobie przyjazdu do Międzyzdrojów bez odbycia spaceru po molo, aby pooddychać świeżym morskim powietrzem, podziwiając jednocześnie widok na rozległe morze. Taki widok można zatrzymać na dłużej rezerwując swój pobyt w jednym z luksusowych apartamentowców położonych bezpośrednio przy plaży. Apartamentowce przypominają te budowane przez profesjonalnych deweloperów z apartgd.pl i dzięki swej lokalizacji są atrakcyjne dla turystów i kuracjuszy. Umożliwiają podziwianie wspaniałych widoków ciągle zmieniającego się morza i pozwalają zachować na dłużej uroczą atmosferę tego miejsca.

 

 

Wakacje nad morzem Międzyzdroje plaża latem

 

Wakacje nad morzem Międzyzdroje widok na molo

 

Wakacje nad morzem Międzyzdroje rejsy wycieczkowe

 

Wakacje nad morzem Międzyzdroje widom z molo

 

Wakacje nad morzem Międzyzdroje spacer Aleją Gwiazd

 

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


3 thoughts on “Wakacje nad morzem Międzyzdroje”

  • Nasza rodzina bardzo lubi Międzyzdroje, jest to miejscowość po prostu ładna i przyjemna. Jest bardzo specyficzna w porównaniu do innych miast tego typu. Można ją zaliczyć do imprezowni pokroju Mielna, czy Władysławowa, jednak nie jest to aż tak odczuwalne i można w spokoju wypocząć z rodziną. Wystarczy znaleźć fajny nocleg w zaufanym miejscu i wypoczynek gwarantowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial