Blog lifestylowy

Żel arnikowy z wyciągiem z kasztanowca – opinia

Żel arnikowy z wyciągiem z kasztanowca – opinia

 

Żel arnikowy ARNICA Fast Gel z wyciągiem z kasztanowca, to produkt który niedawno zagościł w mojej toaletce.

Arnika uważana jest za zioło, które zwiększa odporność organizmu na infekcje, a także przyspiesza gojenie mikrourazów i siniaków. Jej zawartość w kosmetykach jest szczególnie polecana do pielęgnacji skóry naczynkowej, ponieważ zmniejsza ich widoczność, delikatnie chłodzi oraz działa łagodząco i kojąco.

Wyciąg z kasztanowca również ma szerokie zastosowanie w lecznictwie. Posiada właściwości uszczelniające i wzmacniające naczynia krwionośne.

 

 

zel arnikowy
Żel arnikowy z wyciągiem z kasztanowca Arnica Fast Gel

 

Żel arnikowy – opis produktu:

Żel zawiera 5% wyciągu z arniki i 5% wyciągu z kasztanowca. Przeznaczony jest do pielęgnacji skóry przy stłuczeniach, siniakach, obrzękach oraz rozszerzonych naczynkach. Arnika Fast Gel zastosowany na skórę przyspiesza wchłanianie się zmian pourazowych, zmniejsza obrzęk, działa kojąco i łagodząco.

Sposób użycia:

Nanieś żel na skórę, delikatnie rozsmaruj i pozostaw do całkowitego wchłonięcia. Stosuj zewnętrznie 3 -4 razy dziennie, w zależności od potrzeb. Żelu nie należy stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Produkt jest testowany dermatologicznie.

 

Pojemność:  50 g

Cena: 14,90 zł

 

 

 

Moja opinia:

Żel arnikowy dobrze sprawdził się jako pierwsza pomoc w przypadku drobnych stłuczeń i obrzęków, a także w łagodzeniu ukąszeń owadów. Dzięki swoim leczniczym właściwościom zmniejszył zaczerwienienia oraz przyspieszył regenerację skóry.

Konsystencja żelu jest dość gęsta, bezbarwna o neutralnym zapachu. Po rozprowadzeniu na skórze bardzo szybko się wchłania i nie wywołuje podrażnień.

Produkt znajdziecie na stronie http://diagnosis.pl/

 

 

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


7 thoughts on “Żel arnikowy z wyciągiem z kasztanowca – opinia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial