Blog lifestylowy

” Alcatraz kontra Bibliotekarze. #3 Rycerze Krystalii ” – recenzja

” Alcatraz kontra Bibliotekarze. #3 Rycerze Krystalii ”  – recenzja

” Alcatraz kontra Bibliotekarze. #3 Rycerze Krystalii ” to trzecia część przygód o Alcatrazie Smedrym, której autorem jest Brandon Sanderson. Poprzednie dwie części to Piasek Raszida oraz Kości Skryby . Książka jest kolejną nowością Wydawnictwa IUVI , której premiera odbyła się 25 października br.

 

Alcatraz Rycerze Krystalii powieść

 

Zarówno w tej części jak i w dwóch pozostałych autor zabiera nas do świata pełnego ciekawych i zwariowanych przygód sympatycznego nastolatka, mającego wyjątkowy talent do psucia wszystkiego i spóźniania się.  Tym razem akcja rozgrywa się w Wolnych Królestwach, w których Alcatraz jest prawdziwą legendą, a jego przygodny znają niemal wszyscy. W tej części główny bohater wraz z przyjaciółką Bastylią, dziadkiem i kilkoma innymi osobami  będzie próbował znaleźć zdrajcę wśród rycerzy Krystalii i uratować jedno z oblężonych królestw Mokię.  Ponownie przyjdzie  mu się zmierzyć z Bibliotekarzami, a nawet z matką. W międzyczasie będzie próbował choć trochę zrozumieć ojca, który ciągle nie ma dla niego czasu. Jakby tego było mało, nasz dzielny bohater pomoże także przyjaciółce zostać rycerzem i udzieli ślubu.

 

Alcatraz Rycerze Krystalii Brandon Sanderson

 

Mimo że powieść przeznaczona jest raczej dla młodszych odbiorców to i tak jestem pewna, że będziecie dobrze się bawić czytając o nowych przygodach Alcatraza.

W książce znajdziecie dużą dawkę dobrego humoru i zwariowanych przygód. Dlatego myślę, że będzie doskonała nie tylko dla pasjonatów literatury fantastycznej, ale także dla każdego, kto w długie, zimne wieczory potrzebuje chwili odprężenia i skutecznego sposobu na poprawę nastroju.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


2 thoughts on “” Alcatraz kontra Bibliotekarze. #3 Rycerze Krystalii ” – recenzja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial