Blog lifestylowy

HOMEBOOK Design VOL.4 – najlepsze projekty wnętrzarskie

HOMEBOOK Design VOL.4 – najlepsze projekty wnętrzarskie

HOMEBOOK Design VOL.4 to ciekawy, pełen niezwykłych inspiracji album na temat aranżacji wnętrz, który niedawno zagościł w mojej biblioteczce.

Osobiście należę do osób, które lubią oglądać zdjęcia z dekoracjami i pięknie urządzonymi wnętrzami domów, mieszkań i loftów. Dlatego często odwiedzam serwis Homebook.pl, gdzie zawsze można znaleźć najnowsze trendy wnętrzarskie, a także inspirujące porady specjalistów.

Album HOMEBOOK Design VOL.4 zainteresował mnie pięknymi fotografiami oraz ciekawymi i szczegółowo opisanymi projektami, prezentującymi zarówno małe kawalerki, mieszkania w blokach, jak i duże domy czy dworki.

 

 

Homebook Design loft

 

 

” HOMEBOOK Design VOL.4 pokazuje co zmieniło się we współczesnych domach na przestrzeni ostatnich lat. Zauważamy odważne zastosowanie niestandardowych rozwiązań, otwartość na łączenie stylów i pozornie niepasujących do siebie elementów oraz indywidualizm. Takie obserwacje bardzo cieszą. Widzimy coraz więcej eksperymentów, zabaw kolorami czy zestawień mebli vintage z nowoczesnym wyposażeniem wnętrz tworzących ponadczasowe aranżacje. Indywidualizm i eklektyzm grają teraz główną rolę w projektowaniu wnętrz i wyznaczają trendy. Obok stylu nowoczesnego, od lat popularnego w Polsce, to właśnie styl eklektyczny pojawia się najczęściej w prezentowanych przez nas projektach. Zachwyca niezwykle inspirującymi połączeniami i niebanalnymi rozwiązaniami, które nie tylko cieszą oko, ale pokazują, jak pięknie i stylowo można mieszkać.”

 

 

Homebook Design jak urządzić poddasze

 

 

Można powiedzieć, że książka jest zbiorem ciekawych inspiracji, a także odzwierciedla najnowsze trendy panujące w modzie i architekturze. Wśród 30 projektów na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie. Tym bardziej, że wszystkie są oryginalne i urządzone w innym stylu.

Myślę, że Homebook Design VOL.4 może być wspaniałym prezentem na zbliżające się święta, zwłaszcza dla osób szukających pomysłu na własne mieszkanie, a także dla wszystkich interesujących się aranżacją wnętrz.

 

 

Homebook Design jak zaprojektować poddasze

 

 

Homebook Design jak urządzić mieszkanie

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


3 thoughts on “HOMEBOOK Design VOL.4 – najlepsze projekty wnętrzarskie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial