Blog lifestylowy

Przesyłki świąteczne – jak pomóc Mikołajowi?

Przesyłki świąteczne – jak pomóc Mikołajowi?

Już niedługo Mikołajki, na które nasi najmłodsi czekają z wielką radością. Tak jak pisałam w poprzednim wpisie ( tutaj – KLIK ), nasze dzieci już dawno napisały listy do Świętego Mikołaja, a teraz trwa wielkie odliczanie.

W tym roku paczki świąteczne dla dzieci udało nam się przygotować dużo wcześniej i drobne upominki dla nieco starszych członków rodziny również. Przyznam, że mikołajkowa lista zamówień była dość długa, ale na szczęście z jej realizacją nie mieliśmy problemów.

Zagraniczne przesyłki świąteczne 

Większa część naszej rodziny mieszka w kraju, więc skorzystaliśmy z usług firmy kurierskiej, która dostarczy nasze przesyłki świąteczne .   W tym roku musieliśmy również wysłać kilka prezentów za granicę. W tej sytuacji, aby pomóc Mikołajowi dotrzeć na czas,  skorzystaliśmy z portalu latajacepaczki.pl . Jest to sprawdzona firma kurierska, która specjalizuje się w nadawaniu przesyłek zagranicznych. Dzięki zespołowi specjalistów od logistyki, nasze przesyłki świąteczne są cały czas monitorowane od chwili przyjęcia, aż do momentu odebrania przez adresata. Dzięki międzynarodowym usługom kurierskim mogę spać spokojnie, bo wiem, że nasze upominki dotrą w ekspresowym tempie na 6 grudnia.

A Wy macie już przygotowane mikołajkowe upominki dla swoich najbliższych ?

przesyłki świąteczne

WARTO PRZECZYTAĆ:

Boże Narodzenie w Krynicy – Zdroju

Kolory Bożego Narodzenia

W świątecznej atmosferze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


9 thoughts on “Przesyłki świąteczne – jak pomóc Mikołajowi?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial