Blog lifestylowy

Ferie zimowe czas zacząć

Ferie zimowe czas zacząć

Można powiedzieć, że u nas ferie zimowe rozpoczęte. To wspaniały czas, na który nasi najmłodsi bardzo czekali. Nasze dzieci już nie mogą doczekać się wspólnych zabaw na śniegu, lepienia bałwana i bitwy na śnieżki, oczywiście pod warunkiem, że zimowa, śnieżna aura dopisze.

W tym sezonie planujemy również rodzinny wyjazd w okolice Jarocina, gdzie nasze maluchy już nie mogą doczekać się przejażdżek na koniach oraz magicznego kuligu z pochodniami. Oczywiście nie może zabraknąć także wyjazdów na łyżwy czy narty, choćby tylko na kilka godzin, aby przemierzać ośnieżone szlaki i całkowicie oderwać się od rzeczywistości.

ferie zimowe wyjazdy dla dzieci 2018

W tym roku, myślimy również nad zapisaniem naszej starszej córki do przedszkola narciarskiego lub szkółki narciarskiej, aby mogła pod okiem profesjonalistów szusować na stoku. Ciekawą ofertę znalazłam na stronie naferie.pl gdzie organizatorzy proponują zajęcia już dla dzieci 3,5 letnich. Najmłodsi mogą liczyć na starannie dobranych i doświadczonych instruktorów oraz na kreatywne animatorki, dzięki którym nauka ma być prawdziwą przyjemnością. Dzięki takim zajęciom maluchy na pewno nie będą się nudzić, a dorośli wiedząc, że dzieci są pod dobrą opieką, będą mogli odpocząć i zrelaksować się.

A Wy jakie macie plany na tegoroczne ferie zimowe ? Podzielcie się w komentarzach 🙂

ferie zimowe turnusy dla dzieci

Zdjęcia: https://naferie.pl/

WARTO PRZECZYTAĆ:

Aktywna zima – wybieramy narty dla dzieci

Zakopane zimą

Krynica – Zdrój zimą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


5 thoughts on “Ferie zimowe czas zacząć”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial