Blog lifestylowy

Rolety okienne w aranżacji wnętrz

Rolety okienne w aranżacji wnętrz

Czasami zdarza się, że mieszkanie do którego wchodzimy od razu robi na nas pozytywne wrażenie. I to nie tylko ze względu na życzliwość gospodarzy ale także ze względu na przyjemne dla oczu barwy, które doskonale uzupełniają się z widokiem za oknem.

Mimo, że za naszymi oknami zima w pełni, ja już myślami jestem przy wiośnie. I gdy tylko schowamy świąteczne dekoracje od razu zabieram się za wprowadzenie zmian, które odmienią wnętrze naszego domu. Planuję zacząć od okien i w tym celu na pewno postawię na zamocowanie praktycznych i ładnych rolet z oryginalnym deseniem. Tym bardziej, że zyskują coraz większą przewagę nad tradycyjnymi zasłonami okiennymi. Poza tym są funkcjonalne i łatwiej utrzymać je w czystości.

Obecnie na rynku mamy do dyspozycji bardzo bogatą ofertę rolet wewnętrznych. Są dostępne w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach.Więc każdy, kto jest zwolennikiem prostoty i naturalności, czy też wielbicielem bogactwa form i wzorów, znajdzie coś dla siebie.

Wraz z nadejściem wiosny na pewno zdecyduję się również na rolety okienne zewnętrzne. Oczywiście tylko z dobrej jakości materiałów i odpowiednio zautomatyzowane. Wiadomą rzeczą jest, że tego typu rolety okienne montujemy głównie ze względów bezpieczeństwa, w naszym przypadku ponieważ mieszkamy na parterze naszego domu rodzinnego, to jest konieczność. Z uwagi na planowane wyjazdy i urlopy całej rodziny musimy w pełni zabezpieczyć nasz dobytek. W tym momencie pojawia się dylemat, gdyż szczelne zamknięcie naszego domostwa pozbawia życiodajnego światła moje wypielęgnowane rośliny, co niechybnie grozi im śmiertelnym zejściem. Na szczęście trafiłam na kompleksową ofertę firmy Sukces Technology Group, której produkty mogę w pełni dopasować do naszej koncepcji zintegrowanego, zdalnie obsługiwanego domu. Gdzie poprzez Internet mogę z dowolnego miejsca na Ziemi podnosić i opuszczać żaluzje dając życiodajne światło moim roślinom. Myślicie może że przesadzam, że to jakaś fanaberia ale tak nie jest, to też są żywe istoty i tak naprawdę zależne tylko od nas. Dlatego jeśli będziecie w podobnej sytuacji lub chcecie stworzyć dom swoich marzeń, gdzie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko się może zdarzyć odwiedzicie stronę sukcesgroup.pl czyli ofertę jedną z pięciu wiodących firm w Europie, która oferuje kompleksowe rozwiązania instalatorom oraz producentom rolet, a także zwykłym śmiertelnikom, takim jak my.

 

 

rolety okienne drewniane bambusowe

 

 

Zdjęcia: pinterest.com, kolaże własne

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


9 thoughts on “Rolety okienne w aranżacji wnętrz”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial