Blog lifestylowy

Buty sportowe na wiosenne dni

Buty sportowe na wiosenne dni

Jak widać wiosna zagościła u nas na dobre. Za oknami piękna pogoda, a to oznacza, że pora zapoznać się z najnowszymi trendami i wybrać odpowiednie dla siebie modele butów, torebek i pozostałej galanterii.

Ja co roku stawiam na wygodę i dobrą jakość, dlatego szukając niedawno odpowiednich butów sportowych trafiłam na stronę sklepu 1but.pl, który oferuje obuwie najlepszych światowych marek, m.in. takich jak: ECCO, Puma, Nike, Lacoste, Clarks  i Adidas. W asortymencie posiada również oryginalne markowe torebki oraz odzież w promocyjnych cenach.

Wybierając buty sportowe moją uwagę szczególnie przykuły produkty marki Puma. Jak wiadomo, obuwie tej znanej i lubianej firmy zawsze wyróżnia się dobrą jakością, trwałością oraz oryginalnym designem. Marka ta w ostatnim czasie stała się szczególnie rozpoznawalna i lubiana z uwagi na promowanie jej przez Rihannę. Ponieważ to również jedna z moich ulubionych piosenkarek, pomyślałam że dobrze będzie mieć coś fajnego z rzeczy, które ona też by nosiła. Oczywiście moja starsza córka też chce mieć coś jak Rihanna i koszyk zakupów już gotowy. A jest w czym wybierać bo oprócz butów na stronie https://1but.pl/puma znalazłam również koszulki, odzież sportową, torby  i nawet plecaki, a moja córa od wrześcia idzie do pierwszej klasy. Ale teraz mamy wiosnę i wybieramy sportowe buty. Poniżej przedstawiam małą kolekcję PUM 🙂

 

Buty sportowe damskie

 

buty sportowe damskie puma

 

 

Buty sportowe męskie

 

buty sportowe męskie puma

 

 

Buty sportowe dziecięce

 

buty sportowe dziecięce puma

 

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:

Zakupy w dobrym stylu
Wiosenne inspiracje

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


7 thoughts on “Buty sportowe na wiosenne dni”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial