Blog lifestylowy

Odchudzający masażer antycellulitowy MEDIVON – opinia

Odchudzający masażer antycellulitowy MEDIVON – opinia

W dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam odchudzający masażer antycellulitowy 6 – głowicowy ME – 7722 marki MEDIVON, który doskonale sprawdza się w walce z niechcianym cellulitem, a także umożliwia poprawę stanu skóry za pomocą relaksującego masażu, który możemy wykonać w domowym zaciszu. To także wspaniała i tańsza alternatywa dla zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych.

 

Czym jest cellulit ?

Cellulit zwany również „skórką pomarańczy” możemy zaobserwować, gdy na przerośniętej podskórnej tkance tłuszczowej tworzą się nierówności. Część specjalistów uważa, że jest on wynikiem oddziaływania czynników genetycznych, krążeniowych i metabolicznych, a jego objawy można co najmniej złagodzić. Inni twierdzą, że jest to po prostu nadmiar tłuszczu i żadne szorowanie ani drogie kremy nic nie pomogą. Jeszcze inny pogląd głosi, że cellulit to nagromadzenie tłuszczu, toksyn i wody, spowodowane przez siedzący tryb życia, niewłaściwe odżywianie, alkohol i papierosy. Zwolennicy tej teorii zalecają masaże i zabiegi służące usuwaniu toksyn z organizmu.

Mimo tak różnych opinii na temat niechcianego, głównie przez nas kobiet, cellulitu ja jestem zwolennikiem ostatniej wymienionej wyżej teorii i staram się z nim walczyć za pomocą masaży oraz stosowania specjalnych kremów i peelingów. Niedawno zaczęłam używać również ręcznego masażera marki MEDIVON, a uzyskane efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

 

Do czego służy masażer antycellulitowy MEDIVON ?

Jak sama nazwa wskazuje, aparat polecany jest szczególnie dla osób, które cierpią na cellulit, nadmierne gromadzenie wody w tkankach oraz zwiotczenie skóry.

Części główne aparatu to:

 1. Korpus urządzenia
 2. Wyłączyć / masaż / masaż + wyłącznik IR
 3. Kontrola różnej intensywności masażu
 4. Podczerwień nadajnika
 5. Łącznik głowicy do masażu
 6. Kabel
 7. Palczasta głowica do masażu
 8. Głowica do masażu – rolka kolczasta
 9. Głowica kulkowa do masażu
 10. Głowica do masażu z falowaną powierzchnią
 11. Głowica do masażu z równoległymi kolczastymi płytkami
 12. Głowica da masażu z płaską rolką
 13. Materiał ochronny dla głowicy do masażu z falowaną powierzchnią

 

 

masażer antycellulitowy działanie

 

 

Masażer antycellulitowy MEDIVON – zalety:

 • poprawia ukrwienie,
 • pomaga w osiągnięciu jędrnej i gładkiej skóry,
 • usuwa nadmierną ilość płynów i toksyn,
 • umożliwia pozbycie się nagromadzonego tłuszczu oraz „skórki pomarańczowej”.

 

Masażer antycellulitowy MEDIVON – opinia:

Tak jak wyżej wspomniałam, przedstawiony masażer ręczny stosuję od niedawna ( 3 tygodnie ), ale mimo to wygląd mojej skóry uległ zdecydowanej poprawie.

Aparat ma prostą budowę dzięki czemu  możemy wykonywać masaż za pomocą jednej ręki. Posiada wygodny uchwyt w formie paska, który pozwala na dowolną regulację i dostosowanie do wielkości dłoni. Ponadto daje możliwość regulowania intensywności masażu, dzięki czemu możemy dostosowując go do potrzeb i wrażliwości skóry.

Przedstawiony model ma szerokie zastosowanie, ponieważ można masować nim nogi, pośladki, obręb brzucha oraz ramiona. Służą do tego następujące głowice, które znajdują się w zestawie:

 • głowica „rolka kolczasta” oraz głowica z „równoległymi kolczastymi płytkami” służą do rozbijania tłuszczu, dzięki czemu skutecznie usuwają cellulit. Dodatkowo ujędrniają skórę, stymulują ukrwienie i krążenie, rozluźniają mięśnie oraz odwadniają system limfatyczny. Głowice te redukują także obwód i rozgrzewają mięśnie,
 • głowica kulkowa stymuluje i rozluźnia mięśnie oraz poprawia ukrwienie w obrębie brzucha. Ponadto usuwa toksyny, dzięki czemu korzystnie wpływa na jelita, poprawia stan przewodu pokarmowego oraz zapobiega zaparciom,
 • głowica z falowaną powierzchnią służy do pozbywania się tłuszczu i cellulitu w najgłębszych warstwach. Doskonale nadaje się do masażu ud i pośladków,
 • głowica z płaska rolką, ma na celu pozbywanie się wody i wygładzenie skóry.

Masażer nie tylko wspaniale rozluźnia i odpręża, ale także przynosi wiele praktycznych korzyści. Wykonując częste masaże uzyskacie gładką i elastyczną skórę, a także zmniejszenie cellulitu i lepsze ukrwienie. Ponadto pozbędziecie się wiele dolegliwości zdrowotnych, takich jak na przykład bóle ramion, bóle pleców oraz zaparcia.

Po masażu aparatem, można dodatkowo zastosować na skórę specjalne kremy ujędrniające, antycellulitowe lub balsamy nawilżające, które dodatkowo wygładzą i ujędrnią skórę.

Jeśli zainteresował Was ten produkt polecam odwiedzić stronę  https://medivon.pl/ gdzie możecie kupić przedstawiony masażer antycellulitowy w przystępnej cenie.

 

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
Szczoteczka soniczna White Way – opinia
Ciśnieniomierz naramienny Diagnostic PRO Afib – opinia

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial