Blog lifestylowy

Hamaki ogrodowe – chwile relaksu

Hamaki ogrodowe – chwile relaksu

Współczesne ogrody i tarasy, poprzez to że znajdują się tuż przy domu, można nazwać dodatkowym, zewnętrznym pokojem. Zwłaszcza latem, gdy roślinność daje schronienie, a pięknie urządzona przestrzeń zachęca do wypoczynku i relaksu. Duże znaczenie mają także odpowiednio dobrane meble ogrodowe, bo to one przyciągają wzrok i decydują o charakterze ogrodu. Wspaniałym dodatkiem są także hamaki ogrodowe, które stanowią doskonały element zdobniczy ogrodu oraz zachęcają do relaksu, a nawet do zrobienia małej drzemki po długim i intensywnym dniu.

Obecnie w ofercie można znaleźć hamaki jednoosobowe, dwuosobowe, a także fotele hamakowe i krzesła brazylijskie. Ich niewątpliwą zaletą oprócz wygodnego siedziska jest ponadto bogata i różnorodna kolorystyka oraz oryginalność. Hamaki jedno i dwuosobowe są wspaniałą dekoracją i doskonale nadają się do ogrodu lub na taras. Ciekawą propozycją są także krzesła brazylijskie i  fotel hamakowy  , które dodatkowo można zawiesić w mieszkaniu lub na balkonie. Meble te nadają się praktycznie do każdego pomieszczenia, nawet do pokoju dziecięcego, gdzie będą stanowiły nielada atrakcję dla naszych najmłodszych.

Z własnego doświadczenia wiem, że hamak w ogrodzie i w domu to super atrakcja dla całej rodziny. A te w stylu brazylijskim, swoim wygladem i kolorystyką kojarzą się z tropikami, a szczególnie z wyprawami po rzekach Amazonii. Jak to nieraz widzieliśmy w fimach Wojciecha Cejrowskiego „Boso przez świat”.

 

 

hamaki ogrodowe brazylijskie

 

 

 

 

zdjęcia: pixabay.com, hamakicabana.pl, kolaż własny

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
Ogrodowy wypoczynek
Ogród w zgodzie z naturą
Tajemniczy ogród

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


11 thoughts on “Hamaki ogrodowe – chwile relaksu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial