Blog lifestylowy

” Nienasycony. Robert Lewandowski ” – recenzja

” Nienasycony. Robert Lewandowski ” – recenzja

Niedawno, bo 30 maja pojawiła się na polskim rynku kolejna nowość Wydawnictwa Agora pt. ” Nienasycony. Robert Lewandowski „, która jest zaktualizownym wydaniem biografii najlepszego polskiego piłkarza. Autorem książki jest Paweł Wilkowicz – dziennikarz Sport.pl, który od 2004 roku opisuje najważniejsze wydarzenia sportowe w Polsce i na świecie.

 

” Nienasycony. Robert Lewandowski ” – opis:

Podczas mistrzostw świata 2018 minie 12 lat, od kiedy w Legii orzekli, że Robert Lewandowski nie ma zdrowia do wielkiego futbolu. Jak to się stało, że wygrał  z przeznaczeniem? Jak największy chuderlak w dziecięcych drużynach stał się gladiatorem? Jak piłkarz z kraju, którego kluby grają w Lidze Mistrzów raz na 20 lat, został jednym z najskuteczniejszych strzelców w tych rozgrywkach?

W książce znajdziecie także informacje z jakimi problemami musiał się mierzyć Robert podczas Euro 2016? Jak przygotowuje się do mistrzostw świata w Rosji? Dlaczego w tym roku zakończył 10-letnią współpracę z dotychczasowym menedżerem, kto go będzie dalej reprezentował i jak planuje swoją karierę? Jakimi rodzicami są Robert i Anna Lewandowscy? Co w ich życiu zmieniły narodziny Klary? Tego wszystkiego można dowiedzieć się z nowych wątków książki.

 

 

Nienasycony. Robert Lewandowski opinia książce

 

 

” Nienasycony ” to doskonała propozycja dla wszystkich fanów Roberta Lewandowskiego oraz  piłki nożnej. W książce znajdziecie całą historię „Lewego”, od młodości po dorosłość oraz drogę jaką musiał przejść, aby znaleźć się na szczycie. Poznacie wiele szczegółów dotyczących jego kariery, a także życia rodzinnego, których na pewno nie uda Wam się wyczytać na żadnej stronie internetowej lub w gazecie plotkarskiej.

Przedstawiona książka nie jest pierwszą jaka ukazała się na naszym rynku na temat Lewandowskiego. Zawiera jednak najnowsze i najbardziej zaktualizowane informacje dotyczące jego biografii. Napisana jest lekkim, prostym językiem, dzięki czemu czyta się ją w błyskawicznym tempie. Zresztą życie Lewandowskiego jest na tyle urozmaicone i ciekawe, że z taką lekturą nie sposób się nudzić.

Choć Robert Lewandowski nie zachwycił na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Rosji, bez wątpienia jest człowiekiem sukcesu i jednym z najlepszych piłkarzy jakimi nasza reprezentacja mogła się pochwalić. Myślę, że jego ambicja, determinacja i pasja do piłki nożnej, sprawią, że znów zobaczymy go w dobrej formie na boisku i że zrobi wszystko, aby zostać zapamiętany jako najlepszy polski piłkarz.

 

 

Nienasycony. Robert Lewandowski polski piłkarz

 

 

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
Mistrzostwa Świata w Rosji – wielka niewiadoma
” Najważniejszy mecz Kremla ” – recenzja
Turniej polo

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


5 thoughts on “” Nienasycony. Robert Lewandowski ” – recenzja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial