Blog lifestylowy

Jak znaleźć profesjonalny salon fryzjerski ?

Jak znaleźć profesjonalny salon fryzjerski ?

Każda z nas pragnie znaleźć fryzjera, który spełni wszystkie nasze oczekiwania, dobierając cięcie lub uczesanie idealnie pasujące do naszej urody. Mimo iż salonów fryzjerskich na rynku jest dużo, znaleźć profesjonalny zakład niestety cieżko. Dlatego w dzisiejszym wpisie przedstawię Wam kilka wskazówek, na które szczególnie warto zwrócić uwagę wybierając salon fryzjerski.

 

Salon fryzjerski – na co zwrócić uwagę ?

 

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Napewno zgodzicie się ze mną, że najważniejszą rzeczą jest miła, uprzejma i fachowa obsługa.  Wykwalifikowany personel to niewątpliwie podstawa. Jednak oprócz wyszkolonych pracowników najlepiej szukać osób z prawdziwym talentem i pasją. Ważną rolę odgrywa także indywidualne podejście do klienta,  to czy fryzjer potrafi wysłuchać uwag i próśb oraz doradzić w wyborze właściwej fryzury.

 

HIGIENA W SALONIE FRYZJERSKIM

Istotne znaczenie ma także, czy odwiedzany przez nas salon fryzjerski jest czysty i zadbany oraz czy pracownicy przestrzegają zasad higieny. Należy zwracać uwagę na to, czy wszystkie wykorzystywane w salonie sprzęty fryzjerskie są dezynfekowane, aby nie narażać klientów na niechciane zakażenia i choroby skóry.

 

 

salon fryzjerski jak urzadzic

 

 

KOSMETYKI I URZADZENIA DOBREJ JAKOŚCI

Kolejną ważną kwestią są kosmetyki i urządzenia wykorzystywane do stylizacji włosów (maszynki do strzyżenia włosów, prostownice, pielęgnice, suszarki). Ważne, aby produkty do pielęgnacji i sprzęty były dobrej jakości i pochodziły od sprawdzonych, renomowanych marek i producentów.

 

 

salon fryzjerski meble fryzjerskie

 

 

MODNY DESIGN

O wyborze salonu fryzjerskiego decyduje również pięknie urządzone wnętrze. Przestrzeń powinna być dobrze zagospodarowana, tak aby klienci czuli się komfortowo i wygodnie. Oczywiście uwagę powinny przyciągać designerskie meble fryzjerskie i sprzęty. Przykłady oryginalnych kolekcji możecie znaleźć na stronie enzopolska.pl, gdzie dostępne jest modne wyposażenie najwyższej jakości i dla najbardziej wymagających klientów. Ponadto w ofercie znajdują się markowe akcesoria, sprzety elektryczne,  a nawet główki treningowe i uchwyty dla fryzjerów i stylistów (dostępne tutaj: https://www.enzopolska.pl/glowki-treningowe-i-uchwyty ). Elegancki design i wysokiej klasy meble oprócz udgodnień dostarczają także wrażen estetycznych.

 

 

salon fryzjerski sprzet

 

 

Zdjęcia: enzopolska.pl

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
Maska do włosów z olejem makadamia – opinia
Green Pharmacy – zdrowe włosy, nie dla każdego
Szampon z olejem kokosowym – opinia

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


4 thoughts on “Jak znaleźć profesjonalny salon fryzjerski ?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial