Blog lifestylowy

” Wierna Tobie ” Becky Wade recenzja

” Wierna Tobie ” Becky Wade recenzja

Jedną z nowości proponowanych przez Wydawnictwo Dreams jest powieść Becky Wade pt. ” Wierna Tobie . Przypadki sióstr Bradford. Premiera książki odbyła się 10 sierpnia br.

 

” Wierna Tobie ” – opis:

Po druzgocącym rozstaniu trzy lata temu Nora Bradford, genealog i właścicielka osady historycznej, uciekła w pracę i wyimaginowany świat ze swoich ulubionych książek i filmów.

W przeciwieństwie do Nory były komandos marynarki wojennej, John Lawson idzie przez życie skupiony na wyzwaniach, jakie przynosi ono każdego dnia.

Gdy mężczyzna otrzymuje diagnozę lekarską dotyczącą wady genetycznej, jest zmuszony zgłębić tajemnice swojego pochodzenia. Wynajmuje Norę do pomocy w odnalezieniu biologicznej matki. Praca ramię w ramię może pomóc tej pełnej przeciwieństw dwójce odkryć to, czego nie widać na zewnątrz, ale co, jeżeli pośród tego znajdują się również rany z przeszłości ?

 

” Wierna Tobie ” to wyjątkowa powieść przedstawiająca losy dwóch zupełnie przeciwstawnych bohaterów, jakimi są Nora Bradford i John Lawson.  Co powoduje, że tych dwoje tak bardzo lgnie do siebie ? Czy istnieje jakaś tajemnicza siła, która sprawia, że pomimo dużego bagażu życiowych doświadczeń bohaterowie są skłonni porzucić lęk przeszłości i wejść w głębsze, wzajemne relacje ? Nie myślcie jednak, że przedstawiona książka to tani romans. To raczej pełna emocji opowieść o zawiłych ścieżkach życia, o konieczności zmierzenia się z trudną przeszłością i o tym jak niewiele trzeba żeby stracić kogoś bliskiego.

Książka, pomimo tego iż porusza trudne tematy, napisana jest w lekki sposób, dlatego czyta się ją niemal jednym tchem. Dzięki różnym ciekawym wątkom, fabuła  powieści wciąga od pierwszych stron i w subtelny sposób zmusza czytelnika  do refleksji. Niewątpliwie jest to doskonała propozycja na letnie wieczory. Jeśli jesteście ciekawi jak zakończy się przedstawiona historia, koniecznie zachęcam do lektury.

 

 

Wierna Tobie powieść opinia

 

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
” Droga Karolino … ” – recenzja
Sierpniowe premiery Wydawnictwa Dreams
” Spaceman ” Mike Massimino – recenzja

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


3 thoughts on “” Wierna Tobie ” Becky Wade recenzja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial