Blog lifestylowy

” Panny młode. Jesień ” – recenzja

” Panny młode. Jesień ” – recenzja

W dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam recenzję na temat jednej z sierpniowych nowości Wydawnictwa Dreams. Jest to powieść Kathryn Springer, Katie Ganshert i Beth K. Vogt pt. ” Panny młode. Jesień „. Premiera książki odbyła się 16 sierpnia br.

 

” Panny młode. Jesień ” – opis:

Wrześniowa panna młoda Kathryn Springer

Po przeprowadzce do Red Leaf Annie jest gotowa nazwać to małe miasteczko swoim domem. Jednak zastępca szeryfa, Jesse Kent, nie może uwierzyć, że jego mama oddała klucze do swojej księgarni kobiecie, którą poznała przez Internet. Jesse już raz widział, jak jego matka została wykorzystana i postanawia bacznie przyglądać się tej całej Annie Price. Lecz gdy w miasteczku ma się odbyć rekonstrukcja historyczna wesela pary jego założycieli, a w główne role mają się wcielić Annie i Jesse, ślub „na niby” szybko ustępuje miejsca prawdziwym uczuciom.

Październikowa panna młoda Katie Ganshert

Nikt poza Jakiem i Emmą nie zna prawdziwego powodu, dla którego biorą ślub – by umierający ojciec kobiety mógł poprowadzić ją do ołtarza. W miarę jak Jake i Emma planują jesienne wesele, staje się jasne, że ich umowa napotka kilka przeszkód – a największą z nich okażą się uczucia, którymi tych dwoje darzy siebie nawzajem.

Listopadowa panna młoda Beth K. Vogt

Po trzeciej z rzędu miłosnej porażce Sadie ma już dość romantycznych związków opierających się na wiadomościach tekstowych. Jedynym znanym jej mężczyzną, który jest gotów odłożyć swojego iPhone’a i odbyć z nią normalną rozmowę jest Erik, jej najlepszy przyjaciel. Czy mężczyźnie, który od lat skrycie podkochuje się w Sadie, uda się ją przekonać, że randki „dla zabawy” są preludium do „dopóki śmierć nas nie rozłączy”?

 

” Panny młode. Jesień ” jest jedną z czterech tomów z serii „Rok Ślubów”. Pozostałe części to ” Panny młode. Wiosna”, „Panny młode. Lato” oraz „Panny młode. Zima”. Ja na razie przeczytałam tylko jeden tom ale na pewno sięgnę również po trzy pozostałe, zwłaszcza podczas jesiennych długich wieczorów.

W przedstawionej powieści znajdziecie trzy wzruszające historie panien młodych: Annie, Emmy oraz Sadie. Każda opowieść skupia się na romantycznej miłości dwojga ludzi oraz na ich związku i ślubie. Porusza także ważne życiowe tematy oraz pokazuje przeciwności losu, które stają bohaterom na drodze do szczęścia. Niewątpliwie uroku każdej historii dodaje akcja utrzymana w jesiennym klimacie.

Losy trzech bohaterek są bardzo wciągajace, dlatego książkę czyta się niemal jednym tchem. Lektura jest lekka, napisana prostym językiem, idealna na długie wieczory, aby oderwać sie od szarej rzeczywistości.

Książkę szczególnie polecam czytelnikom spragnionym emocji oraz lubiącym romanse. Jestem pewna, że będziecie czytać o trzech jesiennych weselach z wypiekami na twarzy 🙂

 

 

Panny młode. Jesień trzy historie książka

 

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
” Droga Karolino … ” – recenzja
” Zguba zębiełków ” – opinia
Książki o modzie, które polecam

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


3 thoughts on “” Panny młode. Jesień ” – recenzja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial