Blog lifestylowy

” Na krawędzi mroku ” Jeff Giles – recenzja

” Na krawędzi mroku ” Jeff Giles – recenzja

” Na krawędzi mroku „ autorstwa Jeffa Gilesa  to jedna z nowości Wydawnictwa IUVI, której premiera odbyła się 3 października br. Jest to kontynuacja pierwszej części pt. ” Na krawędzi wszystkiego „, która przeniosła czytelników w niezywkle intrygujący świat, pełen niebezpieczeństw i dramatyzmu, zdobywając tym samym szerokie grono odbiorców oraz miłośników fantasy.

 

” Na krawędzi mroku ” – opis:

Aby ocalić Zoe i jej rodzinę, Iks zrobił coś nie do pomyślenia – zrezygnował z wolności i wrócił do niewoli na Nizinie. Ma zamiar wyrwać się już na zawsze spod władzy lordów, ale gdy traci swoje moce, trafia w sam środek zła, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczył. Odkrywa również dotąd nieznaną własną przeszłość i postanawia odszukać zaginioną matkę oraz ojca. Czy to, że nagle na Nizinie pojawia się Zoe, będzie dla Iksa wsparciem, czy dodatkowym obciążeniem? Czy dziewczyna zdoła przeżyć w nieznanym jej, mrocznym świecie?

Tajemnice, które wychodzą z mroku, mogą pomóc w połączeniu na nowo Iksa i Zoe… lub doprowadzić do zniszczenia wszystkiego, o co oboje walczą.

 

” Na krawędzi mroku ” to kolejna ciekawa powieść, którą chętnie polecam na jesienno – zimowe wieczory. Dzięki interesującej fabule, książka wciąga od pierwszych stron. Podobnie jak w pierwszej części, głównymi bohaterami są kilkunastoletnia Zoe ( mieszkająca z matką i młodszym bratem Jonahem )  oraz pochodzący  z Niziny tajemniczy łowca głów nazywany Iksem. Tym razem akcja zostaje przeniesiona głównie na Nizinę, czyli do mrocznego świata w którym dominuje cierpienie, przemoc i strach. To miejsce, do którego wraca Iks, aby ochronić Zoe i jej rodzinę.  Nie spodziewa się jednak, że właśnie tam spotka dziewczynę … Jak potoczy się ich znajomość? Jakie tajemnice zostaną rozwiązane? Jak zakończy się zderzenie Iksa z lordami? To tylko niektóre pytania, na które warto poznać odpowiedzi czytając lekturę.

Jak widzicie ” Na krawędzi mroku ” również intryguje i trzyma w napięciu podobnie jak pierwsza część. Jestem pewna, że spodoba się nie tylko miłośnikom fantasy ale także pasjonatom kryminałów i romansów. Tak więc polecam wszystkim lubiącym dreszczyk emocji, a ja czekam z niecierpliwością na kolejny trzeci tom tej niezwykłej i wzbudzającej ciekawość historii.

 

 

Na krawędzi mroku blog

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
Recenzja – ” Na krawędzi wszystkiego ” Jeff Giles
” Srebrna dziewczyna ” – recenzja
“Całkiem obcy człowiek” Rebecca Stead – recenzja

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


8 thoughts on “” Na krawędzi mroku ” Jeff Giles – recenzja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial