Blog lifestylowy

” Splątane marzenia ” Denise Hunter – recenzja

” Splątane marzenia ” Denise Hunter – recenzja

” Splątane marzenia „ to jedna z propozycji Wydawnictwa Dreams.  Autorką powieści jest Denise Hunter znana z ponad trzydziestu książek, przekładanych na wiele języków i osiągających status bestsellerów, m.in. ” Grudniowej panny młodej ” i ” The Convenient Groom „.

” Splątane marzenia ” – opis:

Brady Collins łączy samotne ojcostwo z pracą we własnym warsztacie samochodowym. Nagła śmierć żony to dla niego potężny cios, ale niedługo przychodzi jeszcze gorsza wiadomość: Sammy nie jest jego biologicznym synem, a bogaci dziadkowie chłopca chcą sprawować nad nim wyłączną opiekę. Brady wie, że będzie musiał stoczyć najważniejszą walkę. Adwokat sugeruje mu, że wygraną w rozprawie może zapewnić życiowa zmiana: rychły ślub.

Rolę kochającej i oddanej narzeczonej chętnie przyjmuje Hope Daniels – bliska przyjaciółka Brady’ego. Jednak gwiazda lokalnej stacji radiowej podporządkowała życie jednemu celowi i nareszcie zaoferowano jej wymarzoną pracę… w Atlancie. Ponieważ umowa z Bradym wymaga stałej obecności w Copper Creek, Hope staje przed wyborem: pożegnać się z życiową szansą lub odmówić przyjacielowi pomocy w spełnieniu marzenia.

Zarówno Hope, jak i Brady oddaliby życie za małego Sama, ale czy są świadomi całego ryzyka?

” Splątane marzenia ” to drugi tom z serii Cooper Creek ( pierwsza część to ” Brzoskwiniowy świt „). Jak widzicie z powyższego opisu, jest to doskonała powieść dla wszystkich lubiących ciekawe historie z niebanalną fabułą, które zmuszają czytelnika do rozważań nad sensem życia i wartościami, które powinny być najważniejsze. Choć na pozór książka może przypominać tani romans, to w rzeczywistości jest bardzo pouczającą historią dwojga doświadczonych przez życie ludzi, którzy codziennie muszą zmagać się z przeciwnościami losu. Jest to niewątpliwie wartościowa lektura o miłości, przyjaźni, rodzinie, poświęceniu oraz o podejmowaniu trudnych życiowych decyzji. Dzięki ciekawym wątkom, fabuła powieści wciąga od pierwszych stron, dzięki czemu czyta się ją niemalże jednym tchem. Jestem pewna, że spodoba się wszystkim lubiącym  książki zmuszające do refleksji z wątkiem romantycznym w tle. Jeśli jesteście ciekawi jak zakończy się przedstawiona historia, koniecznie zachęcam do lektury, a ja czekam na kolejne nowości autorki.

Splątane marzenia recenzja blog

WARTO PRZECZYTAĆ:
” Dom przy Foster Hill ” – recenzja
” Wierna Tobie ” Becky Wade recenzja
” Droga Karolino … ” – recenzja

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


4 thoughts on “” Splątane marzenia ” Denise Hunter – recenzja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial