Blog lifestylowy

K.I.S.S. Tomasz Prusek – recenzja

K.I.S.S. Tomasz Prusek – recenzja

K.I.S.S. to jedna z kwietniowych nowości Wydawnictwa Agora. Jest to powieść sensacyna z miliardami dolarów, polską giełdą i kryzysem na Wall Street w tle. Jej autorem jest znany dziennikarz ekonomiczny i komentator giełdowy Tomasz Prusek. Książka dostępna jest na rynku od 24 kwietnia.

 

K.I.S.S. Tomasz Prusek – opis:

Olga Kirsch ma wszystko: błyskotliwą inteligencję, talent, urodę, pasję, upór i pozycję najzdolniejszego młodego finansisty na polskim rynku. Hossa niesie ją jak fala. Jednak blokując wielki giełdowy przekręt, zadziera z niewłaściwymi ludźmi. Ludźmi, którzy mają władzę i możliwości, by ją zniszczyć. Ale Olga ma też sprzymierzeńca – znacznie potężniejszego niż rekiny krajowej finansjery. Rozpoczyna się śmiertelna gra, w której splotą się losy Olgi i kryzys na Wall Street. Kto zwycięży? Chciwość w krawacie czy zasady na wysokich obcasach? I czy w tej grze w ogóle możliwe jest zwycięstwo?

 

 

K.I.S.S. Tomasz Prusek opinia blog

 

Jak widzicie z powyższego opisu książka K.I.S.S.przedstawia świat wielkich finansów i ciemne strony pracy w korporacjach. Akcja rozgrywa się na giełdzie w Warszawie oraz na Wall Street w czasie kryzysu finansowego. Główna bohaterka to niezwykle utalentowana, wschodząca gwiazda giełdy, 30 – letnia Olga Kirsch, pracujaca w branży, w której trwa nieustanna walka o pieniądze i władzę. Jest to świat, w którym liczą się znajomości i nazwiska, a na codzień dominuje przeświadczenie, że „jeśli kogoś nie można pokochać, to zawsze można go kupić”. Olga na codzień zarządzająca miliardami swoich klientów, którzy zgromadzili swoje pieniadze w funduszu, kieruje się dobrem swoich klientów, będąc w przekonaniu, że uczciwość jest jej tarczą. Robi szybką karierę dopóki nie odkryje wielkiego giełdowego przekrętu i nie zacznie psuć interesów wpływowym ludziom. Lekceważąc ostrzeżenia, staje się pionkiem, który przeciwnicy chcą za wszelką cenę usunąć z szachownicy … Jak potoczą sie losy Olgi Kirsch?

K.I.S.S. to niewątpliwie jedna z książek, które warto przeczytać. Jest tu intryga, zdrada, ciemne interesy, manipulacje oraz wątek miłosny i po części polityczny. Polecam zwłaszcza czytelnikom lubiącym literaturę z aspektem ekonomiczno – finansowym, a sama z niecierpliwością czekam na chwilę wolnego czasu, kiedy będę mogła przeczytać drugą część powieści P.I.I.G.S.

 

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
” Najlepsi kowboje, którzy polecieli w kosmos ” – recenzja
” Love Vegan . Gotowy jadłospis na 21 dni ” – recenzja
” Nienasycony. Robert Lewandowski ” – recenzja

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial