Blog lifestylowy

Oryginalny zegarek Twoją wizytówką

Oryginalny zegarek Twoją wizytówką

Czas, uciekający czas, czasomierze czyli specjalne urządzenia do odmierzania uchodzącego czasu, to obsesja naszych czasów. Chociaż wydaje się nam, że mamy go coraz mniej, to jest to bardzo złudne uczucie, gdyż w obecnych czasach z uwagi na styl życia możemy więcej zrobić w danym czasie, a dla tych zaradnych i zorganizowanych pozostaje więcej czasu, na przykład na tak zwany „wolny czas”. Jak widzicie, o czasie możemy mówić i pisać godzinami ale warto też wiedzieć ile go mamy i kontrolować w każdej chwili. Do tych celów od dawien dawna najlepszym narzędziem był zwykły zegarek. Pomimo, że mamy czasomierze właściwie w każdym sprzęcie domowym i elektronicznym , to nic nie zastąpi eleganckiego spojrzenia na oryginalny zegarek. W tym geście mamy wszystko, od zniecierpliwienia i nerwowego spojrzenia zamykający się w słowach „ Jak zwykle, znowu się spóźnia !” po gest pełen wyrafinowania i zmysłowości, który można nazwać „ Kochanie , poczekaj mamy jeszcze czas”.

Zegary odmierzają wieki i tysiąclecia, latają w kosmos i za ich pomocą programowana jest nasza przyszłość ale zawsze najlepszy będzie ten na naszej ręce i ten z naszych marzeń w witrynie u jubilera, bo przecież oryginalny zegarek to nadal jeden z najlepszych prezentów. Chociaż niektórym z nas, ta oryginalność nie zawsze wychodziła na dobre szczególnie gdy cena była też bardzo oryginalna. A teraz, dochodzimy do sedna, czasomierz na naszym przegubie to przede wszystkim najbardziej oryginalna, osobista biżuteria. Jest to gadżet, który określa nasz styl życia, usposobienie a nawet cechy charakteru. To nim pokazujemy naszą pozycję społeczna i nierzadko zamożność , czasami mamy na ręce mercedesa a może Rolls Roissa. Poszczególne marki i modele mają swoich fanów, a każdy szanujący się amator „tik- taków” ma ich co najmniej kilka sztuk, chociaż nie jest kolekcjonerem .

Teraz by przejrzeć nowe kolekcie, marki i fasony nie trzeba jeździć do zegarmistrzów, jubilerów, czy na targi. Żeby zaoszczędzić nasz cenny czas wystarczy wejść na Internet i jeśli interesują was markowe, oryginalne czasomierze, polecam odwiedzić stronę zegarkicentrum.pl . Tam znajdziecie szeroką ofertę modeli damskich, męskich, a nawet dziecięcych  w różnych kolorach, wzorach i stylach. Oprócz klasycznych zegarków znanych marek takich jak Emporio Armani, Lacoste, Tissot, Atlantic czy Calvin Klein będziecie mogli zaopatrzyć się również w zegarki młodzieżowe męskie i smartwatche (Diesel On, Fossil Q). Wszystkie prezentowane modele łączy najwyższa jakość wykonania i niebanalne wzornictwo. Warto wspomnieć, że oferta jest bardzo urozmaicona i dostępna w różnych przedziałach cenowych, dlatego każdy może tu znaleźć coś dla siebie lub kogoś komu warto powiedzieć, wręczając nowy oryginalny zegarek „ Kochanie, mamy teraz czas tylko dla siebie”.

 

 

oryginalny zegarek markowy

 

 

Zdjęcia: zegarkicentrum.pl, pixabay.com/pl, kolaż własny

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
Buty sportowe na wiosenne dni
Koraliki modułowe – pomysł na oryginalny prezent
Książki o modzie, które polecam

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


7 thoughts on “Oryginalny zegarek Twoją wizytówką”

  • Ja nie chodzę w zegarkach a te co miałam oddałam siostrze 😀 za to mój mąż bardzo je lubi i często szuka czegoś fajnego i ciekawego 🙂 Pozdrawiam 🙂

  • Uwielbiam zegarki i interesuję się nimi i podoba mi się Twój tekst. jestem pierwszy raz na Twoim Blogu i będę systematycznie tutaj wpadać i czytać

  • Jakby nie było to zegarek jest dodatkiem jak każdy inny – musi pasować i jednocześnie wyróżniać się tym czymś:D
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy 🙂

  • Zegarki w dzisiejszych czasach niezależnie od kwoty są już relatywnie nie zawodne, stąd przestały być już wyznacznikiem bogactwa czy statusu, jak miało to miejsce za czasów naszych dziadków, i ojców.

    Był nawet czas, że wszyscy myśleli, że odchodzą do lamusa jednak w ostatnich latach znowu powracają do łask.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial