Blog lifestylowy

” Niespotykane piękno . Rezydencja Belmont ” – recenzja

” Niespotykane piękno . Rezydencja Belmont ” – recenzja

” Niespotykane piękno . Rezydencja Belmont „ , której autorką jest Tamera Alexander, to jedna z nowości Wydawnictwa Dreams, która ukazała się na rynku w kwietniu 2019 r.

 

” Niespotykane piękno . Rezydencja Belmont ” – opis:

Pod słodkim różem sukni skrywa doświadczenia wojny… a będzie ją czekać kolejna.

Pospolitej urody Eleonora Braddock uważa, że nigdy nie wyjdzie za mąż. Jedynym, co nadaje sens jej życiu, jest chęć odnalezienia wdowy po żołnierzu, którego słowa słyszała tuż przed jego śmiercią. Zmagając się z trudnościami i opieką nad ojcem, przyjeżdża do rezydencji Belmont, do ciotki Adelicii Acklen, najbogatszej kobiety w Ameryce… Eleonora dobrze wie, co podpowiada jej serce, ale także… że ciotka nigdy nie pochwali jej wysiłków…

Arcyksiążę Marcus Gottfried ucieka od życia, w którym musi spełniać oczekiwania wynikające z jego urodzenia. Zataja pochodzenie, pragnąc poświęcić się pasji przyrodniczej i architekturze. Lecz współpraca z klientem może być trudna… Choć sam klient – a właściwie klientka – okazuje się bratnią duszą. Czy jednak skrywane tajemnice pozwolą o sobie zapomnieć?

 

 

Niespotykane piękno wydawnictwo dreams opinia recenzja

 

 

” Niespotykne piękno ” to kolejna część serii ” Rezydencja Belmont ” ( pierwszy tom to ” Niezapomniane wrażenie ” ). Akcja powieści rogrywa się w XIX wieku podczas zawirowań politycznych, jakie miały miejsce w trakcie trwania wojny secesyjnej. Główna bohaterka to Eleonora Braddock, młoda, przeciętnej urody blondynka, realizująca się jako wolontariuszka w szpitalach polowych i namiotach operacynych wśród ciężko rannych i umierających żołnierzy. Tak jak przeczytaliście w powyższym opisie, zakładająca, że nigdy nie wyjdzie za mąż. Jednak jak to w życiu przewrotnie bywa zupełnie przypadkiem, w rezydencji Belmont poznaje arcyksięcia Marcusa Gottfried, który ucieka od rodziny oraz obowiązków wobec korony i ojczyzny, jakie wynikają z jego pochodzenia. Arcyksiążę ukrywa swoje przywileje, spełniając się w roli architekta i poświęcając wolny czas pasji botanicznej. Jak potoczy się ta znajomość? Czy jest możliwy mezalians z dziedzicem wielkiej fortuny ?

” Niespotykane piękno ” to ciekawa i inspirująca historia, o ludzkich pragnieniach i tęsknotach, która zmusza do refleksji nad tym co w życiu najważniejsze.  Mimo iż nie jest to łatwa lektura, czyta się ją szybko i przyjemnie. Polecam na letnie popołudnia zwłaszcza miłośnikom powieści z ciekawą fabułą i wątkiem miłosnym oraz historycznym w tle.

 

 

Niespotykane piękno tamera alexander opinia

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
” Panny młode. Jesień ” – recenzja
” Splątane marzenia ” Denise Hunter – recenzja
” Wierna Tobie ” Becky Wade recenzja

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


6 thoughts on “” Niespotykane piękno . Rezydencja Belmont ” – recenzja”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial