Blog lifestylowy

” Śmierć przychodzi pocztą ” Ann H. Gabhart – recenzja

” Śmierć przychodzi pocztą ” Ann H. Gabhart – recenzja

” Śmierć przychodzi pocztą „ to kolejna część z serii Zagadki Hidden Springs . Jest to jedna z nowości Wydawnictwa Dreams, której premiera odbyła się 7 maja br. Autorką książki jest Ann H. Gabhart znana z wielu powieści historycznych i współczesnych, przeznaczonych dla dorosłych i młodzieży. Wiele z nich było nominowanych do nagród literackich.

 

” Śmierć przychodzi pocztą ” – opis:

Zastępca szeryfa, Michael Keane, nie jest zadowolony ze sławy bohatera Hidden Springs, jaką zyskał po ściągnięciu samobójcy z krawędzi mostu nad rzeką Eagle. Działo się to na oczach wielu świadków, a kilka osób uwieczniło te zapierające dech w piersiach chwile przy pomocy swoich aparatów. Gorączka medialna nie potrwa jednak zbyt długo, gdyż spokój mieszkańców miasteczka zostanie zakłócony przez kolejny incydent.

Pocztą przychodzą zdjęcia martwej dziewczyny i wiele wskazuje na to, że mordercą jest człowiek, którego Michael wcześniej uratował. Policjant usiłuje rozwikłać zagadkę dotyczącą zbrodni w Hidden Springs, jednak przestępca wyprzedza go o krok. Dodatkowo Keane musi chronić osoby, które kocha, ponieważ zabójca w swoim kolejnym ataku może wziąć za cel jedną z nich.

 

 

Śmierć przychodzi pocztą blog recenzja

 

 

” Śmierć przychodzi pocztą ” to powieść, która już od pierwszych stron zapewni wam dreszczyk emocji. Głównym bohaterem jest zastępca szeryfa Michael Keane, który zyskuje rozgłos i uznanie wśród lokalnej społeczności miasteczka Hidden Springs, po uratowaniu samobójcy, który próbował zeskoczyć z mostu. Samobójca ostrzega go jednak, że będzie żałował tego, że nie pozwolił mu umrzeć. Wkrótce po tym zdarzeniu pocztą zaczynają przychodzić zdjęcia ofiary brutalnego morderstwa. Większość śladów wskazuje na człowieka, któremu Michael uratował życie. Jednak niektóre tropy są niejednoznaczne i rzucają cień nawet na głównego bohatera … Jak potoczą się losy Michaela? Czy uda mu się rozwiązać zagadkę okrutnej zbrodni?

Tak jak wcześniej wspomniałam, przedstawiona historia wciąga już od pierwszych stron. Fabuła intryguje i dostarcza mocnych wrażeń. Plusem jest także przedstawiony na końcu książki fragment tekstu będący zapowiedzią kolenej powieści z serii Zagadki Hidden Springs.

Mimo dość mrocznej tematyki, książkę polecam na letnie popołudnia, szczególnie osobom lubiącym kryminały i rozwiązywanie skompikowanych zagadek.

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
” Niespotykane piękno . Rezydencja Belmont ” – recenzja
Październikowe premiery Wydawnictwa Dreams
” Kiedy. Naukowe tajniki doskonałego wyczucia czasu „

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


2 thoughts on “” Śmierć przychodzi pocztą ” Ann H. Gabhart – recenzja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial