Blog lifestylowy

” Twoje fotografie ” Tammy Robinson – recenzja

” Twoje fotografie ” Tammy Robinson – recenzja

” Twoje fotografie „ to jedna z najnowszych propozycji Wydawnictwa IUVI, której premiera odbyła się 15 maja br.  Książka jest autorstwa Tammy Robinson znanej również z powieści ” Normalni inaczej „.

 

” Twoje fotografie ” – opis:

Zostały ci zaledwie miesiące na rzeczy, na które jeszcze wczoraj miałaś długie lata.

W dniu swoich dwudziestych ósmych urodzin Ava dowiaduje się o wznowie raka, z którym walczyła trzy lata wcześniej. Lekarze nie pozostawiają nadziei: dziewczyna ma przed sobą jakiś rok życia. Ava nie zamierza jednak pozwolić chorobie decydować o tym, jak przeżyje ostatnie cenne miesiące – pragnie urządzić swój wymarzony ślub. Jest tylko jeden mały problem. Brak pana młodego.
Ava nie ma też zbyt wiele pieniędzy, a przede wszystkim czasu… Lecz to wszystko jest bez znaczenia. Zorganizuje wesele dla siebie samej.
Gdy przyjaciele i rodzina mobilizują się, by pomóc jej spełnić ostatnie marzenie i zorganizować przyjęcie wszech czasów, w sprawę angażują się media i wieść o Avie rozchodzi się po całym kraju. Lecz plany dziewczyny nieco się komplikują. Nagle do głosu dochodzą uczucia, z którymi zdążyła się już pożegnać. Teraz musi zdecydować, czy wystarczy jej odwagi, by pokochać, a potem sił, by się pożegnać.

 

 

Twoje fotografie opinia blog

 

 

” Twoje fotografie ” to niezwykle przejmująca opowieść o młodej dziewczynie, której los nie oszczędzał. W dniu 28 urodzin Ava dowiaduje się, że rak ponownie zaatakował i że został jej maksymalnie rok życia. Mimo tak ciężkiej choroby i świadomości bliskiego końca, dziewczyna nie poddaje się i postanawia przeżyć ostatnie miesiące najlepiej jak potrafi. I co najważniejsze pragnie zrealizować swe najskrytsze marzenia, z których największym jest urządzenie własnego ślubu. Postanowienie to jest tym bardziej niezwykłe, bo dziewczyna nie ma Pana Młodego i zbyt dużego budżetu na ten cel … Jak potoczą się losy Avy ? Czy uda jej się spełnić najskrytsze pragnienia ?

Przedstawiona powieść niewątpliwie zmusza do refleksji nad sensem naszego istnienia i nad tym, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Postawa głównej bohaterki jest godna uznania, ponieważ mimo ciężkiej choroby nie poddaje się, walczy o każdy dzień i każdą chwilę, którą chce przeżyć jak najlepiej. Książka napisana jest w niezwykle emocjonujący sposób i wciąga już od pierwszych stron. Mimo iż przedstawia smutną historię, pełną bólu i cierpienia, to pokazuje również jak wiele daje nadzieja, miłość i poświęcenie dla drugiego człowieka. Bez wątpienia jest to powieść godna uwagi, dlatego polecam wszystkim na letnie popołudnia.

 

 

Twoje fotografie opinia o książce

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
” Wiśniowe serce ” Cathy Cassidy – recenzja
Kwietniowe premiery Wydawnictwa IUVI
” Zaakceptuj siebie . O sile samowspółczucia ” – recenzja

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


1 thought on “” Twoje fotografie ” Tammy Robinson – recenzja”

  • Coś mi się wydaje, że ryczałabym od pierwszego rozdziału. Ja strasznie emocjonalnie podchodzę do takich historii…
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial